1. 1.
  Biyonik penisli ultra güçlü robotlar yolda.

  Black Mirror'un Be Right Back adlı bölümünü hatırlayın. Kocasının ölümünü kabullenemeyen kadın, kocasının online verilerinden beslenerek onun gibi davranan bir yazılımı kocasının yerine koymuştu. Hatta bununla yetinmeyip, henüz deneme sürümünde olan, kocasının tıpkısının aynısı olan bir robotu satın almıştı. Bu robot da, rahmetli kocasına göre çok daha iyi sevişiyordu. Çünkü dilediği zaman sertleşebiliyor, dilediği zaman bir tuşa basar gibi bunu sonlandırabiliyordu.

  Henüz bu kadar aşmışını ancak Black Mirror'da görürüz. Ancak buna yakın bir şey üretilmek üzere. Realbotix isimli şirket, vibratörden daha teknolojik olan biyonik penis ve yapay zeka içeren erkek robotlar üretecekler.

  Realbotix adlı şirket daha önce gerçek kadınlar gibi kur yapabilen, yapay zekaya dayalı, felsefe bilen ve felsefi sohbetler edilebilen şişme bebekler üretmişti. Şirket şimdi de gelişmiş erkek cinsel organı içeren erkek robotlar üretecek. Söylenen göre organlar modüler biçimde çalışacak ve istendiği zaman kapatılabilecek.

  yapay zeka ilk savaşı erkeklere açtı
  1 ... bay efendi
 2. 2.
  O açmazsa ben ona açarım. Benden ve çevremden uzak dursun. Biz bostan korkuluğu muyuz lan sayın robot. Böyle böyle insanlar arası ilişkiyi bitiriyorlar. Siktir gelme lan robot.
  ... baba kreyzi
 3. 3.
  demek ki artık kadınlar ve erkekler robotlarla seviştikten sonra sekse doyacak ve bu mına kodumun cahilleri seksin bu dünyadaki en önemli şey olmadığını anlayacaklar.

  cinsel açlığın afrikasına ilaç niyetinde olacaktır.

  tüm cahillerin ve beyin yoksunu herkesin ölmesi dileğiyle,

  sevgiler,
  alentos suvaron
  2 ... alentos suvaron
 4. 4.
  Kaç santimmiş orospu çocuğu ?
  1 ... paperstreett