bugün

(bkz: geldi yine tipini siktimin doğalcıları)

protein tozunu mucizevi ürün sananların kendilerini bi bok sanmalarıdır. günlük alman gereken protein 100-200 gram. toz da bunun 30 gramını karsılıyor. geri kalan miktarı da sanki protein tozuyla karsılıyor bu adam. o da senın gıbı yıyor, beslenıyor. takviye olarak da toz alıyor. adam sanki bütün proteini tozdan alıyor amk. toz içince dambılların yanından geçsen bıle kas oluyor di mi aslan? aynen devam.
Fit vücut isteniyorsa mümkündür. Yok benim hayvan gibi kasım olsun diyorsanız zordur. Ayrıca önemli olan vücut yaparken kondisyonu aynı oranda geliştirmektir.
mallık belirtisidir. toplam 500 saat çalışıp kendine eziyet edip kas yapmak yerine, aynı kası toplam 50 saatle yapmak da mümkün. biz bunun adına kısaca (bkz: kreatin) diyoruz. en kaliteli türü de gnc'nin ürettiği monohidrat kreatin dir. baris gucu tarafından kullanılmıştır, hala kullanılmaktadır ve tavsiye edilmektedir.
pek mümkün olmayan şeydir. antrenman sonrası kas proteini sentezi azaldığı için kas yıkımı hızlanmış olur bunun önüne geçmek için de protein tüketilmelidir. profesyonel anlamda antrenman yapan sporcular, yüksek efor sarf ettikleri için yiyeceklerden bu protein ihtiyacını karşılayamazlar ve takviye ürün kullanırlar. atıyorum bir çorba kaşığı toz protein kullanacakken 2 tavuk yemeyi kimse tercih etmez sanıyorum.
olası böbrek yağlanması ve karaciğer lezyonlarından sakınma yöntemidir.

ayrıca "yüz metreci" gibi olmak candır, mikemmeldir.
protein tozu peynir altı suyundan yapılmaktadır. kana hızlı karıştığı için tercih edilir. Bebeklerinize gönül rahatlığı ile yedirdiğiniz o ünlü markaların bebek mamalarında %65 whey; %35 kazein proteini tozu içermektedir. bir porsiyon iyi whey protein tozunda ortalama 25 gram saf protein bulunur. Bir yumurta beyazında 3,5 gr protein vardır. 200 ml. sütte (1 bardak) 3 gram protein bulunmaktadır. 70 kilogramlık fitness ile uğraşan bir erkeğin alması gereken protein miktarı 105 - 140 gram arasındadır. Daha azını alması durumunda yapmış olduğu spor nedeniyle vücut ihtiyacı olan proteini kas sisteminden elde eder ve kas yakımına başlar. Buda kas yapayım derken göz çıkartmaya benzer. Protein tozu bir ilaç değil, besin takviyesidir. iyi bir beslenme ve diyet ile günlük aldığınız gıdalara takviye olarak kullanılması gerekir. Ben bir oturuşta bir öküz yerim, 140 gram protein neymiş diyen bir babayiğit varsa o başkadır. bilmediği konularda kulaktan dolma bilgilerle millete ahkam kesmemek gerekir. yoksa bir bilen çıkar ve böyle g. eder.
yaptığımdır, yalnız vücudu yapmanız için gereken süre uzar. ben evde spor yaptığım için protein tozu kullanmıyorum. salona gittiğim kısa süre zarfında kullanmıştım, ama tabi ki evde yaptığınız spor için de kullanabilirsiniz. protein tozunun normal yemekten farkı, günlük protein ihtiyacınızı karşılamak için gidip 100 tane yumurta yemenize gerek kalmaz, tadı da genelde iyidir (çikolatalı milkshake gibi). Bu açıdan zaman kazandırır ve günlük protein ihtiyacının daha kolay ayarlanmasını sağlar. Ama gidip de sizi bir hulk yapmaz. dediğim gibi, protein tozu verimi arttırarak, doğal olarak vücut yapmanız için gereken süreyi kısaltmaya yardımcı olur.
ben bir saat anlatsam okumazsınız bari Rich Piana yı dinleyin;

https://www.youtube.com/watch?v=5vEXWKqUj2k
vücut yapmaktan kasıt nedir anlaşılmamakla birlikte, vücut yapmaktan kast edilen vücut kaslarının onarımı ve işlevselliğinin artırılması ise eğer yapay proteine ihtiyaç yoktur. birey eril cinsiyete sahipse, taşaklarında bulunan spermden yüksek oranda protein kazanabilir. hee, dişil bir bireyse sevdicek'e sakso çekerek meniyi hüpletmek koşuluyla protein kazanımını gerçekleştirebilir.

he vücut yapmaktan kasıt gerçekten vücut yapmaksa tanrıcılık oynamaya gerek yoktur. o kadar çamuru nereden bulacaksın amk.
fit kalacak kadar vücut yapılmak isteniyorsa mümkündür. ama öyle kafam kadar kol kası istiyorsan biraz profesyonel düşünmek şart tabi. benim hocam bana karbonhidrat önermişti kilo almam için. ama o kadar ciddi bir şeyler istemediğim için almamıştım. yediğinize, içtiğinize biraz dikkat ederseniz vücudu düzgün tutacak kadar kas yaparsınız. ayrıca o tip yapay ürünlere girmeden evvel, bu konuda kararlı olmanız şart. misal aldığınız karbonhidratı yakacak kadar çalışmazsanız veya aksatırsanız, göbek olarak size geri döner.
zordur ulen. gram gram böyle.
olm sizin hiç aklınız alıyor mu 1.5 yıllık i$i 3 ayda yapabilmek? ya siz malsınız ya ben. nasıl zararsız la?
Yapay protein dediği şeyin esasında doğal gıdalardan yapıldığını bilmemektir.
3 aylık işi 1.5 yılda yapayım da gerizekalı olduğum ortaya çıksın diye düşünenler için harika bir seçim.
Yapay protein tozu diye birşey yoktur.Protein tozu doğaldır. Yapay olan hormon iğneleri, doping iğneleri vs' dir. Sen bu iğneleri kullanırsan yapay vücut yapmış olursun protein tozu kullandığında değil. Yalan yanlış şeylere inanmayın.
ameleliktir. devam edin ezikler protein tozunun zararlarını anlatmakta.
kalıcıkla falan alakası yoktur. yıl olmuş 2015, hala "protein tozu kullanırsan bırakınca kaslar söner hocut" diyenler var. he, öyle zaten bu işin formülü. insanların anlamadığı şey beslenmeyen her türlü kasın hacim kaybedeceğidir. protein tozuyla iyi beslediğin kasını sonradan saçma sapan bir beslenmeyle aç bırakırsan küçülür. protein kullanmadan yaptığın kesinlikle daha az hacimli olan kasların da iyi beslemezsen küçülür. bu her yerde böyledir.
hedef kısa zamanda hayvan gibi cüsseye sahip olmaksa zor iştir. eğer zaman dert değilse doğru beslenmeyle birlikte sağlam bir vücuda sahip olmanın en sağlıklı yoludur.
(bkz: protein tozu kullanmadan kas yapmak)
yapay protein tozları ve weight gainer kullanmadan doğal yoldan vücut yapmaya çalışmaktır.

çok zordur. 3 ayın sonunda kilo vermeye başlarsınız ve kilo problemi olmayan bir insansanız kaybedilen kiloyu yerine koymak çok zor olur. yalnız bıkmayıp usanmayıp, yeme içmeyi de bi tamam yerine getirerek çalışma temponuza göre bir veya bir buçuk yıl sonra gayet düzgün, yüz metreci gibi bir vücut yapısına sahip olabilirsiniz.

belki kocaman göğüsler, kafa kadar tricepsler yapamazsınız ama yağ yakımınız hızlı olduğu için six pack ve adonis yapmanız diğerlerine göre çok daha kolaydır.

şahsımın bu konuda görüşünü dile getiren bakınız için;

(bkz: ebem sikildi altı aydır canıtın ebem)
güncel Önemli Başlıklar