1. 1.
  yapay protein tozları ve weight gainer kullanmadan doğal yoldan vücut yapmaya çalışmaktır.

  çok zordur. 3 ayın sonunda kilo vermeye başlarsınız ve kilo problemi olmayan bir insansanız kaybedilen kiloyu yerine koymak çok zor olur. yalnız bıkmayıp usanmayıp, yeme içmeyi de bi tamam yerine getirerek çalışma temponuza göre bir veya bir buçuk yıl sonra gayet düzgün, yüz metreci gibi bir vücut yapısına sahip olabilirsiniz.

  belki kocaman göğüsler, kafa kadar tricepsler yapamazsınız ama yağ yakımınız hızlı olduğu için six pack ve adonis yapmanız diğerlerine göre çok daha kolaydır.

  şahsımın bu konuda görüşünü dile getiren bakınız için;

  (bkz: ebem sikildi altı aydır canıtın ebem)
  1 ... scrikss
 2. 2.
  hedef kısa zamanda hayvan gibi cüsseye sahip olmaksa zor iştir. eğer zaman dert değilse doğru beslenmeyle birlikte sağlam bir vücuda sahip olmanın en sağlıklı yoludur.
  (bkz: protein tozu kullanmadan kas yapmak)
  ... libidos
 3. 3.
  kalıcıkla falan alakası yoktur. yıl olmuş 2015, hala "protein tozu kullanırsan bırakınca kaslar söner hocut" diyenler var. he, öyle zaten bu işin formülü. insanların anlamadığı şey beslenmeyen her türlü kasın hacim kaybedeceğidir. protein tozuyla iyi beslediğin kasını sonradan saçma sapan bir beslenmeyle aç bırakırsan küçülür. protein kullanmadan yaptığın kesinlikle daha az hacimli olan kasların da iyi beslemezsen küçülür. bu her yerde böyledir.
  ... d3xter
 4. 4.
  ameleliktir. devam edin ezikler protein tozunun zararlarını anlatmakta.
  -1 ... telehe
 5. 5.
  Yapay protein tozu diye birşey yoktur.Protein tozu doğaldır. Yapay olan hormon iğneleri, doping iğneleri vs' dir. Sen bu iğneleri kullanırsan yapay vücut yapmış olursun protein tozu kullandığında değil. Yalan yanlış şeylere inanmayın.
  1 ... kangrooo
 6. 6.
  3 aylık işi 1.5 yılda yapayım da gerizekalı olduğum ortaya çıksın diye düşünenler için harika bir seçim.
  -1 ... retrophysical
 7. 7.
  Yapay protein dediği şeyin esasında doğal gıdalardan yapıldığını bilmemektir.
  ... tk7100
 8. 8.
  olm sizin hiç aklınız alıyor mu 1.5 yıllık i$i 3 ayda yapabilmek? ya siz malsınız ya ben. nasıl zararsız la?
  1 ... basak burcu errrkegi
 9. 9.
  zordur ulen. gram gram böyle.
  1 -1 ... scrikss
 10. 10.
  azim ister, çaba ister, emek ister, fedakarlık ister göt ister ister de ister. fakat bu sporu kendisi için yapan biri için üstesinden gelinemeyecek şeyler değildir bunlar. spor sağlık için yapılır yapay protein ne amk. sağlıklı bir şekilde çok iyi beslenilirse sorun olmaz.
  ... altili yedili