bugün

fantezi ürünü olarak satılan sexshop ürünüdür.
Bu durum insanların ne kadar sapıkça fantezileri oldugunu gözler önüne seriyor. Yanlış hatırlamıyorsam vajinaya yerleştirildikten 30 dakika sonra birşey olmazsa kendi kendine patlıyordu ve içindeki yapay kan bariz belli. Her neyse gelelim konuya:
Eğer ki bir kadının bakire olup olmayacağını anlayamayacak kadar bilgisizseniz yemi yersiniz ama tabi o da sizin suçunuzdur kadını zorunda bırakırsınız.
(bkz: para çokomel eğrisi)
Amerika ya da ingiltere'de mi satılacaktı. Elbette bekaret takıntısı olan bir güruha sunulacaktır. Arz-talep meselesi.
Haram paradir. Yalan uzerine kazanilmis paradir. Ayiptir.
namus bekcisi erkekler yüzünden kadınların düştüğü durumu göstermektedir.
bu memleketin nereye gititği konusunda çok ciddi endişelerim vardı. artık endişelerim azalmaya başladı. nereye gittiğimiz apacık ortada. daha çoooook severler bizi bu gidişle.
Günümüzde parayla namus satıyorlar... *
Her iki tarafta suçludur. Kızın öyle bir halt yemesi zaten yanlışken, birde böyle bir şeye yöneltenler vardır. Onlar da şuçludur. Bu tür konularda hakaret yiyen hep bayanlardır. At gözlüğünü çıkarıp birazda karşı cinsin suçu görülmelidir. Tekrar ediyorum. HER iKi TARAFTA SUÇLUDUR.
(bkz: 3 adet şahin kaportasının 15 lira olması)
türkiye de çok talep göreceğine eminim. bize alacak olanlara hayırlı günlerde kullan demek düşer.

http://capsverlan.com/sho...dfc3a6bcd9b33f3f8601eb1f9
kadınlarımızı bu eylemi yapmaya zorlayanların düşünmesi gereken eylemdir.

eğer bir erkek kadına 'insan' olarak yaklaşırsa, kızlık zarının bir insandan daha önemsiz olduğunu ona hissettirirse hiçbir kadının böyle bir davranış içinde bulunacağına inanmıyorum. bu eylemi neden yapıyorlar hiç düşündünüz mü? sizi kandırmak için mi yoksa siz başka yol bırakmadığınız için mi?

erkekler önce düşünmeli, sonra hareket etmeli. sen sevişiyorsun, sevgilinle sevişemeyince "bu benim ihtiyacım." diyerek pişkin pişkin sevgilini aldatıyorsun sonra diyorsun ki "kızlık zarı". aramızdaki fark ne? kadınlar da insan biz de insanlarız. eşit varlıklar olduğumuzu anlayın artık. böyle düşünen insanlara sadece kızlık zarı yerinde olan ama diğer her türlü cinsel aktivitede bulunmuş biri denk gelirse ancak anlarlar gibime geliyor bu durumu.

bekâret kadınlarımızın ev hapsi, uzaklaşırlarsa evlerinden daha çok dibe batacaklar. artık o prangayı çıkarın onların ayaklarından.
iki adet 59 lira.. 60 lira desen.. tanesi 30 lira..

otuz liralık kavga kıyamet. dövüş. cinayet. namus.

vay anasını.

dürüstlük.. paha piçilemez.
insana oynanacak en büyük oyunlardan birtanesidir ve ahlaki açıdan yavaş yavaş bitirmektedir. Hiçbirşey sonsuza kadar gizli kalmaz, o zaman aynı yastığa baş koydukları insanların yüzlerine nasıl bakacaklar merak ediyorum.