1. 1.
  insana oynanacak en büyük oyunlardan birtanesidir ve ahlaki açıdan yavaş yavaş bitirmektedir. Hiçbirşey sonsuza kadar gizli kalmaz, o zaman aynı yastığa baş koydukları insanların yüzlerine nasıl bakacaklar merak ediyorum.
  1 -4 ... tyln
 2. 2.
  iki adet 59 lira.. 60 lira desen.. tanesi 30 lira..

  otuz liralık kavga kıyamet. dövüş. cinayet. namus.

  vay anasını.

  dürüstlük.. paha piçilemez.
  8 -1 ... bifincancay
 3. 3.
  kadınlarımızı bu eylemi yapmaya zorlayanların düşünmesi gereken eylemdir.

  eğer bir erkek kadına 'insan' olarak yaklaşırsa, kızlık zarının bir insandan daha önemsiz olduğunu ona hissettirirse hiçbir kadının böyle bir davranış içinde bulunacağına inanmıyorum. bu eylemi neden yapıyorlar hiç düşündünüz mü? sizi kandırmak için mi yoksa siz başka yol bırakmadığınız için mi?

  erkekler önce düşünmeli, sonra hareket etmeli. sen sevişiyorsun, sevgilinle sevişemeyince "bu benim ihtiyacım." diyerek pişkin pişkin sevgilini aldatıyorsun sonra diyorsun ki "kızlık zarı". aramızdaki fark ne? kadınlar da insan biz de insanlarız. eşit varlıklar olduğumuzu anlayın artık. böyle düşünen insanlara sadece kızlık zarı yerinde olan ama diğer her türlü cinsel aktivitede bulunmuş biri denk gelirse ancak anlarlar gibime geliyor bu durumu.

  bekâret kadınlarımızın ev hapsi, uzaklaşırlarsa evlerinden daha çok dibe batacaklar. artık o prangayı çıkarın onların ayaklarından.
  18 -1 ... lambadancikamayancin
 4. 4.
  türkiye de çok talep göreceğine eminim. bize alacak olanlara hayırlı günlerde kullan demek düşer.

  http://capsverlan.com/sho...dfc3a6bcd9b33f3f8601eb1f9
  1 ... opus dei
 5. 5.
  (bkz: 3 adet şahin kaportasının 15 lira olması)
  1 -1 ... egolarimitatminet
 6. 6.
  Her iki tarafta suçludur. Kızın öyle bir halt yemesi zaten yanlışken, birde böyle bir şeye yöneltenler vardır. Onlar da şuçludur. Bu tür konularda hakaret yiyen hep bayanlardır. At gözlüğünü çıkarıp birazda karşı cinsin suçu görülmelidir. Tekrar ediyorum. HER iKi TARAFTA SUÇLUDUR.
  -1 ... bbaskk
 7. 7.
  Günümüzde parayla namus satıyorlar... *
  2 ... sevimsiz patik
 8. 8.
  bu memleketin nereye gititği konusunda çok ciddi endişelerim vardı. artık endişelerim azalmaya başladı. nereye gittiğimiz apacık ortada. daha çoooook severler bizi bu gidişle.
  ... fen o man
 9. 9.
  namus bekcisi erkekler yüzünden kadınların düştüğü durumu göstermektedir.
  2 -2 ... nicki olmayan nickli yazar
 10. 10.
  Haram paradir. Yalan uzerine kazanilmis paradir. Ayiptir.
  -2 ... naime sultan