1. 1.
  estetik falan yaptırmış yuzunu vs gerdirmis dudaklari sisirmis kadinlarin goze daha guzel gelmesi durumudur kanimca. Kimileri der dogal iyidir falan ama bazilarinda bu bahsettigim asiri cekici oluyor.
  2 -1 ... jetskiyokatskivar
 2. 2.
  bence çok büyük bir deneyin sonucu. insanı doğayla içselleştirdiği tanrısal güzellikten ve orandan ayırıp ona tamamen göze aşina olmayan insan yapımı bir estetiği satma çabasının sonucu.

  izlediğin her pornoda, instagramda takip ettiğin her kadında, tvlerde bu yapaylık göze sokuluyor. e haliyle bu durum algılarınla oynuyor.

  hangimiz silikonlu bi memeyi avuçladık? ama hepimize çekici geliyor. bu işte bi bokluk olmalı. deneyimlemediğimiz bi şeyden nasıl hoşlanıyoruz. bundan hoşlanacağımızı satıyorlar çünkü. hatta bunun böyle olması gerektiğini.
  3 ... everybody calls me alpha
 3. 3.
  Mimari benim için. Adamlar öyle güzel evler, ev içi döşemeler yapıyor ki doğa ile yarışır seyir keyfi.
  Doğa kafasına göre bazen kötü manzaralar da sunuyor ama tasarımcılar öyle mi?
  1 ... jodalton
 4. 4.
  Tam tersi benim için. Bir insanın bir yerinin yapma olduğunu anlayınca duygum varsa bile söner. Yüzünde ki fondoten bile olmasa daha iyi.
  -1 ... ne alakasi var oglum
 5. 5.
  çünkü tek tip güzellik algısıyla herkesin beyni yıkandı. Boktokssuz, estetiksiz insan, kaşı boyasız kadın kalmadı. Güzel mi oluyor? Hele ki yaşı ileriyse maymuna dönüyorsunuz. Yaşlanacaksın arkadaş. Teknoloji henüz o kadar ilerlemedi. Gelecekte belki bir kapsül içip cildin yenilenecekken şimdi oraya buraya deri Altına sürekli bir şeyler enjekte ettirmenin alemi yok. kendinize elbette bakın ama dikkatli bakın. Botoksla Maymuna döneceğinize yaşlanın, korkmayın.
  3 ... lara croftt
 6. 6.
  ekseriyetle futbolcuların meraklı olduğu hobidir.
  ... masklavi
 7. 7.
  yapay biri güzel değildir.
  ... bluerain
 8. 8.
  (bkz: doğa durumunda insan)

  git götün yiyosa hoşlan hadi. alayınız kolpasınız alayınız kolpa.
  ... everybody calls me alpha
 9. 9.
  En nefret ettiğim tiptir yapay insan. Uzun tırnaklar hayvan gibi çekilmiş eye liner, fondöten, dudaklar sürekli büyük gösterilmeye çalışılır, squadla kalça büyültülmeye çalışılır, kaşı çok pürüssüz alırlar. Davranışları ise kasıntı ve sürekli bi marka gösterme merakı içindedir. “Bak ben fossil saat kullanıyorum, bak chanel çantam var, bak ayakkabım adidas sprocuyum ben” kafasındadırlar. Geneli gold digger olur.

  Karşılıklı konuşulduğunda iq seviyesinin ne denli düşük olduğunu anlayabilirsiniz. Tek hedefi zengin erkeklerle takılıp ucuza yaşamaktır, ha birde instagrama fotoğraf atmak.
  ... beatles the bes minare
 10. 10.
  yapay olanın değeri kimi kez olmuyor. misal yapay bir çiçeği hiçbir kız sevmezken, taze koparılmış mis gibi kokan bir gülü, çiçeği kızlar kendilerine verildiğini görünce mutlu olur. hayat gariplikler üzerine kurulu.
  ... archertyu