1. 1.
    bilgisayarın iç montajı hakkında bir bilginiz yoksa, içini açıp herhangi bir parçayı değiştirmeye çalışmayınız.

3 sene bilgisayar bölümü okuduğumu belirterek söze gireyim, yalnızca cpu fan değişimi yapacaktım. anakartıda komple söktüm. neden yaptım diye sormayın, resmini bile çekmedim normal halinin...

bilgisayar çalışmadı, üzerinde baya bir zaman harcadım çalıştı, kendini kapama adetleri başlattı. bundan ötürü birkaç gün bilgisayara küstüm, seneleri aşmış bilgisayar kariyerime son vermeyi düşündüm.

ta ki bugün problemin işlemciden kaynaklandığı hakkında ki teorilerimin doğru olduğunun farkına varana kadar... işlemci üzerinde ki termal macun eskidiği için ilk önce onu temizleyip, orta kısmı macunladım(çok değil), ardından sayısız denemeler sonunda bütün güç kablolarının yerini tespit ettim. şuan canavar mübarek.

edit: problem şu, termal macun kuruduğu için işlemci olağanüstü derecede ısınıyor ve kendi güvenliği için çalışmayı yarıda kesiyor, bu da bilgisayarın kapanmasını sağlıyor.
    2 -1 ... evolution is here
  2. 2.
    akp'ye oy vermek.
    akp'ye tekrar oy vermek.
    6 ... millet kiraathanesi keki
  3. 3.
    Gece yemek yemeyin. Yapilam en buyuk yanlis. Ama ben yapiyorim bu yanlisi surekli.
    1 ... ryderhkn