1. 4716.
    telefonumu çantama koyup yaklaşık 30 saniye sonra yanımdaki arkadaşlarıma 'beni bi arasanıza yaaaağğ nereye soktum ben yine bunu' şeklindeki bitmek tükenmek bilmeyen tuhaf davranışım. sanırım böyle de gidecek..
    1 ... hersheydenchikarim
  2. 4717.
    akşam tuvalete kalktığımda tuvalete uyuya kalmam.
    3 ... raninaaa
  3. 4718.
    Lisede keman çalıyordum. Yaya reçine yerine bal sürmüşüm ha nerden anladım derseniz teller birden yapış yapış olmaya başladı. baktığımda tellerden eser kalmamıştı.
    ... asosyal psikolog
  4. 4719.
    Külotsuz dışarı çıkmak... Eve dönüş yolunda farkettim.
    -2 ... i am who i am
  5. 4720.
    Televizyonda spikere cevap vermek, hatta kendini cevap verirken değil bayağı muhabbet ederken yakalamak.
    5 ... katip bartleby
  6. 4721.
    Cepte unutulan tv kumandasıyla işe gitmek heralde.
    Evet ben bunu yaptım.
    5 -1 ... frekans
  7. 4722.
    Doğramış olduğum soğanları çöpe kabuklarını tencereye atmıştım, artık ne düşünüyorsam...
    3 -1 ... mizahtananlayanhatun
  8. 4723.
    Sanırım bir arkadaşın başına gelendir:
    uzun süreli ciddi bir ilişkinin en güzel yerinde er kişi sevgilisi tarafından “ailem seninle tanışmak istiyor” denilerek ilk yemeğe davet edilir. kahramanımız, gülşen bubikoğlu’nu istemeye giden tarık akan kıvamında hazırlanır, en güzel elbiseler giyilir. güzel de bir kanyaklı pasta alınıp ebeveynlerin huzuruna çıkılır. ilk salaklık anı atlatılıp ortama ısınılır. yemekler güzeldir, muhabbet koyudur, baba da beşiktaşlıdır hatta. ilk yemek için mükemmeldir her şey. yemek biter anneye “elinize sağlık” içerikli birçok övgü dizilir. baba da “hadi ellerini yıka da bir tavla atalım, kızım arkadaşına banyonun yerini göster elini yıkasın” der bu sırada. bunun üzerine er kişi ortamın sıcaklığı ve samimiyetin verdiği salaklıkla şu cümleyi sarfeder:
    - zahmet etmeyin efendim biliyorum.(iki dk sus allah'ın malı * )
    8 ... just millionaire
  9. 4724.
    Uzun ve yorucu bir çalışma ardından 1-2 saat uyuyup tekrar uyandığımda çorapları elime giymeye çalışmak. Neyse ki erken farkına vardım.
    1 ... fahreinayt
  10. 4725.
    Süpermarkete girip okul müdürünün istediği yeniçag ve Ortadoğu gazetelerini almak varken ortaçağ gazetesi var mı diye sormak ikisinin bileşimi olan sonra çalışanların seni dikkatlice süzmesi sessizlik arkasından gelen zeytin peynir var kelimesi kahkahalarla gülüşmeler ve benim bunlara anlam veremem şaka yapıyorlar herhalde diyip çıktım oradan yaptığım dalgınlıgın farkına varınca geri döndüm açıklamak için fakat hala güldüklerini görünce uzaklaştım.işte o zamanlar gerçek aşıkmışım heyhat çağları karıştıracak kadar.bunu okudun hemi hem de hiç erinmeden ne mutlu sana.
    2 ... yasayan insan hazinesi