1. 1.
  dededen muhalif zihniyet cuhapelilerin ülkede yapılan her hizmete muhalefet edip ne hikmetse yapılan ülkeye faydalı tüm projelere balıklama atlaması durumudur. hani siz istemiyordunuz osmangazi köprüsünü yavuz sultan selim köprüsünü marmarayı metroyu istanbul havalimaını şehir hastanelerini falan binmeyin kullanmayın bizim yaptığımız hizmetler yerine belediye otobüsleriyle seyahat edin..
  1 -6 ... frank lucas
 2. 2.
  eleştiri hizmete değil, 80k maaş alan cumhurbaşkanına(yeni başkan) karşın 2k maaş alan bu ülkenin öz vatandaşı.
  -2 ... rmzy61
 3. 3.
  chp'lilerin genelidir. hatta tümüdür.ak parti'nin hayata geçirdiği hizmetlere, icraatlara önce canı pahasına karşı çıkar, projeler hakkında akıl almaz iftiralarla saldırırlar.

  kanal istanbul projesi üzerinde net bir şekilde gördük mesela bahsettiğim bu konuyu. uzmanın biri "kanal istanbul" kısırlığa yol açacak" dedi ardından bizim sığırcıklar bunu kullanmaya başladılar, kanal ın kısır edeceğini söylediler.

  yapılmasın diye, iga içinde bu şekilde akla hayale gelmeyecek asılsız, mesnetsiz iddialar üretmediler değil. ardından da iş yapılıp bitince bu kez de, havaalanının adı atatürk" olsun diye kampanyalar düzenlediler.

  şimdi yarın bir gün kanal istanbul yapılamaya başlansa, "kanal istanbul un adı atatürk olsun", "kanal ı ecevit yaptı" falan gibisinden söylemler ve iddialarla yapılan hizmete balıklama atlarlarsa hiç şaşırmam.

  zira kemalist bunlar, chp li. normal insan değiller, normal olsalar ülke adına yapılan hizmetleri takdir eder, haklının hakkını verirlerdi, ama yok. serde kemalistlik var!
  3 -2 ... merhaba ben pembe iyesta
 4. 4.
  chpli değildir o.

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2122539/+
  7 -1 ... mecburistikamet
 5. 5.
  o işlerin maliyetini sadece akabelilerden alıp,

  gerisine vergi istisnası tanırsa alsın gözüne soksun

  yoksa anasını öpene kadar kullanırız

  yiyorsa ?

  öyle delikanlı varsa çıksın da engellesin.

  hadi yiyen varsa çıksın meydana.
  1 ... ultra beyaz turk
 6. 6.
  Hele çok değil, daha bir iki seçim öncesinde Marmaray a şiddetle karşı çıktıklarını hatırlayınca insanın nutku tutuluyor.

  Şimdi baksan kullananların çoğu chdp liler, bir de turistler.
  2 -1 ... tea man