1. 1.
  sinir olduğum durumdur.

  yapı kredi atm'lerinden çekebildiğiniz ve yatırabildiğiniz tutar yalnızca 10 ve 10'un katlarıdır. (diğer atm'lere 5 tl yatırabiliyorsunuz; ama yapı krediye asla...)

  düşünün kart borcunuz 555 tl ve yanınızda sadece 555 tl var. ödemenin de son günü. 5 tl eksik yatırmak zorunda kalıyorsunuz. banka kartına bile 555 yatıramıyorsunuz. 550 alıyor. bu nasıl rezillik!

  nakit 5 tl ve katlarına ihtiyacınız olduğu durumda 5 tl ve katlarını çekemiyorsunuz da 10 tl ve katlarını çekebiliyorsunuz.

  hadi bozuk paraları anladık da en küçük kağıt parayı neden saymıyorsunuz allahsızlar...
  1 ... zera
 2. 2.
  O zaman 10 ve katları harca. Ya da gir bankaya bekle (ödeniyorsa/ödenir sanırım) biraz bekle gişelerden öde. yani para ödemenin tek yolu bankamatik değil bildiğim kadarıyla...
  ... lesley mateas
 3. 3.
  Çoğu banka böyle. 5 TL'yi alıyor ancak geri veriyor okumuyor, saymıyor bir şeyler oluyor. Para çekerken de 40-50 gibi 10 un katı olan rakamlar. Şimdi çoğu ATM böyle bu 5 YTL nin suçu ne?
  ... keyf kahyasi
 4. 4.
  bazı bankalar 20 ve katlarına izin veriyor, 19,99 tl'nizi çekip bimde felekten bir gece fırsatını kaçırıyorsunuz.
  1 ... masklavi
 5. 5.
  bankanın mesai saatlerinde çalışanların internet ya da atm üzerinden ödeyebildiği gerçeğini unutmamak gerekir. kim gidecek de iş yerinden izin alıp bankada sıraya girecek. yıl 2019 yapmayın allah aşkına..
  1 ... zera
 6. 6.
  Fakirlerin isyan ettiği durumdur. işine yarayabilse kuruşları bile ATM den alıp harcayacak ama kaktıracağı market sayısı neredeyse yoktur. Bırak kalsın içerde. Ben her banka hesabı kartımda elli, yüz, iki yüz bişiler bırakırıp bazen gittiğin yerde post çalışmaz diğer karttan çeker. Paranı kaçırmıyorlar bırak dursun.
  ... shamballa