1. 1.
    Hacı ben napıyorum da aşık ediyorum bu karıları kendime bilmiyorum. Paradan puldan dolayı desen fakir zamanlarımda da aynı boktu.

iş yaptığım iki kadın var, arkadaşlar. Neyse bunlarla sizli-bizli, beyli-hanımlı konuşuyoruz. Kadınlardan biri sürekli whatsapp’tan yazıyor ve uzattıkça uzatıyor. Ben yoğun adamım hep 5-6 saat sonra dönebiliyorum.

Neyse bir gün bunlar kahve içelim dedi, ben de sıkılıyordum ok dedim. Normalde çekici bulduğum kadınlara yürürüm yalan yok ama bu kızımız güzel ve uzun boylu olmasına rağmen zerre çekici gelmiyor. Bu yüzden ben olaya bizim mahmutla çay içmek gibi bakıyorum.

Neyse ikisini aldım götürdüm, siz-bizler sen-bene dönüştü, gece 3-4’e kadar sohbet muhabbet sonra bıraktım evlerine. Daha bismillah demeden Ertesi gün yine çıkalım dediler. O gün de işim var bugün imkansız başka zamana sözüm olsun dedim.

Bunlar saatlerce aralarında ne konuştuysa artık bana farkında olmadan kötü bir şey mi yaptık falan diye saçmalamaya başladılar. Ya amk işim var diyorum, bu kadar. işim var lan evrak falan taratıyorum, telefon görüşmeleri yapıyorum bildiğin çalışıyorum işte. Yok işte biz ne yaptık da, niye soğuk davranıyorsunlara kadar konu nerelere geldi. Ya bunlar ciddi ciddi bizde am var ama herif bizi siklemiyor, nasıl olur ya nasıl. Am var bizde am am amamamam diye kuduruyor aq.

Ya kardeşim ben sizle mahmut abi mantığıyla dışarı çıktım, zaten çekici bulsam ffm olaylarına girmiştik bile. Neyini idrak edemiyorsunuz? 32-33 yaşında kazık gibi kadınlar hiç utanmıyor da böyle abuk subuk hareketler yapmaya.

Kadınlardan diğeri yazdı bu sefer, noldu siz kavga mı ettiniz diye. Ne alaka dedim. Susar mısın gerizekalı kız ağlıyor şu an diyecekti neredeyse.

Bunlar neyin kafası amk, bir gün dışarı çıktık diye abuk subuk trip yiyoruz. Ticari ilişkim olmasa basacam engeli.
    1 -5 ... nesgayfe