bugün

görsel
Kesinlikle cesaret edilemeyecek eylemdir. Zira gömerim.
Bir şey yapmam. Ayağa gelen güzel bir fırsattır, Değerlendirmek gerekir.
Tepkisiz kalır vereceği tepkiyi gözlemler ona göre ilişkimi gözden geçiririm.
Sevgilimin beyni yok mu? insanlarla olan mesafesini koruyamıyor mu?
Sevgilide bozukluk varsa kendisi de yürütecektir. Oldu olacak bir de tasma takalım.
içinden geçerim.
Ses etmem. Yürüsün salak. YanımdaKi pas vermedikten sonra babayı alır. Yanımdaki pas verirse de yanında sevgilisi olduğu halde ona yürüyen yüzsüz salakla yoluna devam eder. Yapacak bir şey yok.
Beni baglamaz yanimda gezdirdigim tepkisini gosterecek bana yurumuyo ya . Ha o tepki gostermemekle beraber hırt gibi kalirsa yada ters bi hareket yaparsa biter. Daha yanimdayken kendine sahip olamayana yanimda degilken nasil guvenicem sal gitsin .
Zor durum. Alir kizi giderim herhalde, ama erkekler bu konuda kadinlara gore cok daha adaplilar. Yani biz cogu zaman bir kizin sevgilisini oldugunu ogrendikten sonra amma guzel kizmis muhabbetini bile keseriz aramizda. Ama kadinlar bu konuda hic sanildigi gibi degil.
lüzumsuz hareketlerine devam etmiyorsa takmamak gerekiyor. devam ediyorsa yanınızdaki şahsiyetten cesaretleniyordur. ikisini başbaşa bırakmanın gönül rahatlığını yaşayınız.
hep öyle bir ekşın olsun istedim de olmadı. direkt fiziksel şiddete başvururum ben.
sakin kalınması gereken bir durumdur.
hafif bir kol okşamasıyla önce sevgili topraklanır, ardından içten ötesi bir gülümsemeyle yürüyen denyoya bakılır. denyo mesajı alır ve gider.
bi keresinde bayram yemegi sonrasinda gidilen barda basimiza gelmis olaydir. lavugun biri akadasin esine acik acik sarkmisti, sarhos numarasi yaparak arkadasa gelip karin soyle guzel boyle seksi gibi bazi sozler soylemisti herkesin icinde. arkadasim tabii ki gayet buyuk olgunluk gostererek oracikta anasini sikivermisti orspu cocuunun. bu arada ben mi ne yapiyordum? tabii ki arkadasima yardim ederek benzer olgunlugu bende sergilemistim. sonra da mekani terkedip gidip bir yerde kahve icmistik. ama ne geceydi be, butun kurtlarimizi dokmustuk valla. *
Kan çıkar. Net.