bugün

BiR OTELDE BAŞIMA GELDi BU BENiM.
SAAT 23.00DA OTELiN BEDAVA iÇKi SERViSi KAPANIYOR. BU NEDENLE iÇKi STOKLAMAK iÇiN KIZ ARKADAŞIMLA SIRAYA GEÇTiK ARKALI ÖNLÜ. PLAN BASiTTi.
BiRBiRiMiZi TANIMIYORUZ. KIZ ARKADAŞIM 4 BARDAK VODKA ALACAK BENDE 5. SAAT 22.45 CiVARI.
VODKALARI DOLDURAN ELEMANDA TAHMiNiMCE BiR TURiZM MESLEK LiSESi ÖĞRENCiSi STAJ YAPIYOR ORDA.
DiYALOG ŞU
BEN:B
KIZ ARKADAŞ:K
LAVUK:L

K: 4 TANE VODKA ALABiLiR MiYiM?
L: TABi Ki. SiZ Mi iÇECEKSiNiZ HEPSiNi?(BiR YANDANDA DOLDURUYOR)
K:EE YOK SAHiLDE ARKADAŞLAR VAR ONLARA GÖTÜRÜCEM.SEK OLSUN AMA.
L: SEK Mi? O ZAMAN ERKEKLERDE VAR?
K: VAR EVET.
L: YOKSA KIZ iÇEMEZ BUNLARI BÖYLE. BUYUR.
K:3 TANE VAR ORDA 4 iSTEDiM BEN.
L: OO TAMAM YA DOLDURUYORUM HEMEN BUNU DA MI SEN iÇECEKSiN EHE? (SENLi BENLi OLDU)

B:HAYIR ONU BEN iÇECEM GARDAŞ. 5 TANEDE BANA DOLDUR BAKAYIM. HAYATIM AL SEN O ÜÇÜNÜ GEÇ ODAYA GELiYORUM BEN.
L: TABi BEYEFENDi.
ilk yapılacak iş bakış atmaktır. onun gözü zaten kadında değil sizin tepkilerinizi ölçmek için sizdedir. o bakıştan sonra götü yiyip de devam ederse tek söz etmeden en sağlam nasıl vuruyorsanız, artık kafa, yumruk, tekme... ilk vuruş önemli. iyi yerleştirirseniz, profesyonel boksör değilse, yeri öper. bir daha da kaldırmazsınız. yani neymiş?

(bkz: kavgadaki ilk yumruk)
ağzıyla burnunun yeri değiştirilmelidir.
o an öldürülmesi gerekir. o an öldürülemiyorsa en kısa zamanda öldürülmelidir. yani bir şekilde gerçek yaşamla tüm bağlantılarını koparmak lazım.
aynı şeyi senin anana bacına yapsalar hoşuna gider mi sözünü aklıma getirten durum.
orospu evladıdır.
hayatının son demlerindedir.
yanınızdakinin sevgiliniz olduğunu bilmiyorsa üç ihtimal vardır.

1-) sizi tanımıyordur, sevgilinizin arkadaşıdır ve sevgiliniz ona sizden hiç bahsetmemiştir.
bu durumda sevgili ile aranızdaki ilişkiyi bir kez daha gözden geçirmek gerekir.

2-) sevgilinizi tanımıyordur, sizin arkadaşınızıdır. bir an önce onun sevgiliniz olduğunu söyleyin.
he söylediyseniz bu saatten sonra arkadaşınız değildir,geçmiş olsun elemana dalmak serbest.

3-) her ikinizi de tanımıyordur. bu durumda elemanın yanınızda ne işi var aq?
insan evladı lafının iltifat kaldığı yaşam formudur.
Yavş... ilk hecede kalır o.
Yavş... ilk hecede kalır o.
hiç karşılaşmadım ama bazen öyle birşey olursa ne yaparım diye düşünmeden edemem . Her halde yığarım yani direk.
insan evladı değildir. acilen sikertilmesi gereken yaşayan organizmamsı.
artık insan evladı değildir.
yavşayan bayansa daha zor efenim. karşı kadın asil duracak ya kendine güvenini gösterecek ama içi içini yiyecek.erkek öyle değil koy tokadı oturt herifi.
ne biliyim zor işler işte.
ne kendine güveni lan kıza gel sevgilimin kucağına oturda rahatla demeyen şerefsiz..
acilen hoplatılması gereken insan evladıdır.
(bkz: keşke tek derdim bu olsa)
Karaketersizdir.

Gozlerini oyarim...