bugün

Kimi erkeğe sevgilisi olan kızlar daha çekici gelmektedir.
bir kafayla yere indirilmesi gereken insandır.
kız dikkat çekici yerlerini açıkta bırakacak bir kıyafet giymişse bakar kardeşim. kızda bakar erkekte bakar.

(bkz: açık göte herkes bakar)
içinden "abi bi kıza bak bi de yanındaki denyoya , ben neden böyle hatun bulamıyorum arkadaş." diye düşünen kımıl zararlısı.
bir kıza bakmamak için yanında sevgilisi mi olmalıdır. kız yalnızsa bak,ye,kes ne yaparsan yap. sevgilisi varsa dünya ahiret bacımız. var mı lan böyle zihniyet.
bu güzellik bu malın yanında ne arıyor diye bakmıştır. genelde ben de öyle oluyor.. *
Şöyle bi göz ucuyla bakılabilir. Ancak kızla kesişmek büyük ayıptır, terbiyesizliktir.
çok büyük yavşaklıktır.

kızın yanında sevgilisi olmasada başka bir erkek olsa (babası, abisi, kuzeni, sınıf arkadaşı vs.) bile bakması piçliğin daniskasıdır.

birinci derece kavga sebebidir. buna ister geri kafalılık deyin, ister ayılık. bu böyledir kardeşim.

senin yanındaki kıza karşıdan gelen adam hayvan gibi ağzı açık bakacak sende hiç bir şey demeden geçip gideceksin. kabul edilemez.

(bkz: sallandıracaksın iki tanesini taksim de)
ulan bu adamda ne buldun diye bakan ve daha sonrasında aq bizde de para olsa bizde bunları götürürdük diyen erkektir.
her an kavgaya hazır erkektir. tabii öküzün trene baktığı gibi bakarsa.
abaza olarak tabir edilen insandır. bir üst modeli için;

(bkz: sevgilisi yanındayken başka kızlara bakan erkek)

büdüt: bkz düzenlendi.
karektersizdir, delikanlılığın ucundan kıyısından geçmiyordur, ucuzdur.
orospu çocuğudur.
(bkz: sübyancı)
gavattır abi. ne lan bu, bacısına baksa hoşuna da gider bu lavuğun!!!
(bkz: erkek bakmaz kız baktırır)
hayvandır, muhtemelen abazadır.
ebesi kovalanmalık yavsaktır. ebesini kovalamasam da az önce dövdüm tekini. 2 saat geçmiş bile.
hepsini vurup öldürmeye kalksak bile bitmez bunlar. onun bunun çocuklarıdır. ulan it eğ başını siktir git insan ol. zaten bunları anası doğurmamış sıçmıştır.
Gavattır.
eziktir, komplekslidir..
böcek bile değildir..
böyle bir yaratığı ben sıçmazdım bile.. ama işte doğmuşlar bir kere, doğuyorlar babalarının siklerini kesemiyoruz maalesef..
benim de dahil olduğum erkek grubu. Her türlü yürürüm.
yanındaki erkeğin yanıma gelmeye götü yerse de dayaktan önce "kocası mısın tırrık?" sorusunu duyar benden efendim.
abazalıktan dayak yemeyi bile göze almış düz duvar tırmanıcısı.
Kiz güzelse kaçınılmazdir.
behlüldür.