bugün

artık dişilerin ne denli tehlikeli ve namus kavramından bir haber olduğu gösteren durum biçimidir.

Geçen klaptayız. Arkadaşların ısrarıyla gittim. Sevmem öyle ortamları. Cadde bostana indik, beni bir mekana soktular ve masa kız dolu. Ben tabi hemen masada klasik duruşumu segilemek adına dirseğimi masaya koydum, bağrımdan bir düğme daha çözdüm ve cebimde bulunan son tesbihimi de elime aldım. Baktım uzaktan garson geliyor. Herkesin sparişini alıyor. Kimisi vodka enerji, kimisi viski söylerken benim rakı istememin biraz abes kaçıcağını düşünerek bira olarak marmara 34 istedim. Kaşlarımı biraz fazla çattığımdan mıdır bilinmez garson çocuk biraz şaşırdı. Hemen tabi gerginliği geçmesi adına gömleğinin öndeki cebine 5 tl yi toka yaptım. Masamızda duran kızın teki ıyy marmara 34 mü demesine höst ulan diye bağırmam uzaktaki bir bayanın dikkatini çekti. Göz göze geldikten hemen sonrasında gözlerimi kaçırdım ve yumdum. Bende durum fotoğraflama olayı olduğundan 2 sn ye önceki tabloyu beynimde sorgulama başladım.

Gözler : baklava desenli ela.
Ten rengi : solaryumdan 4 seans yemiş.
Saç rengi : gel beni öp sarısı.
Dekolte : yanındaki lavuk nasıl dolaştırıyor bunu böyle
etek boyu : büyük bir hata oluştu...
Uzaklık km/sn : 200 250 m.
3 sn de bunu çözümledikten sonra yanında erkek olduğu gerçeğiyle karşılaştım. Hemen ayakkabımın tekini elime aldım ve topuğuyla kafalarına vurmak üzere yola çıktım. Arkadaşlar zor tuttular.
(bkz: geçen gün yine sevişiyorum)
--spoiler--
gözler : baklava desenli ela.
ten rengi : solaryumdan 4 seans yemiş.
saç rengi : gel beni öp sarısı.
dekolte : yanındaki lavuk nasıl dolaştırıyor bunu böyle
etek boyu : büyük bir hata oluştu...
uzaklık km/sn : 200 250 m.
--spoiler--

bildiğin sherlock holmes.
yanındaki erkek onunla konuşurken o da size bakar, ''kurtar beni bunu davardan, amma kafa sikti be'' demek istiyordur bakışlarıyla.
Hayallerde yaşamanın bi alemi yok. Bi kızın size bakması sizi çok beğenip arzuladığı anlamı taşımaz denilecek durumdur. Bazen şurda ki denyoyu görüyo musun aşkım bunlar da kendini nimetten sanıyor dialogları içerisinde bi bakış olabilir. Veya bi kızın yakışıklı çocukmuş diye bakması hayvanca fikirler uyandırmamalı insan zihninde.
Yanında erkek varken ,karşısındaki kıza bakan kız;komiktir bir kere.Çok severim ,şefkat duyarım kendisine,bir kızı kollar bir adamını kollar,ters bir şey oluyor mu ,göz çapkınlığı aktivitesine girilmiş mi diye,hayatı böyle geçip gider,bir kendisini kollamayı unutur.Halbuki yanında erkek varken sadece erkeğine ve kendisine baksa...ama yapmaz,ille de o bağları kontrol etmekle dolayısıyla yıpratıp çürütmekle mesguldur...Canım!
sizi kesen kızdır. durumunuz "ilişkiye açık" ise her türlü yol mübahtır.
bir üstünde erkek varken size bakan kız kadar olamamıştır.
çok can sıkıcı bir durumdur. yanınızda kız arkadaşınız varsa daha çok bakarlar genelde. bu ne ihtiras böyle...
genç yaşta bakan olmuş kızdır. şakirtse hiç hoş değil değilse aferin.