bugün

sokağa çıkarken yanına para almayan ve erkek arkadaşına nasılsa senin yanına geliyorum diye para almadım yanıma diyen klasik kezban türk kızıdır. yüzsüzdür, beleşçidir ucuz fahişelerden farkı yoktur bunların. erkeği kendilerine bakmak için yaratılmış varıklar olarak görürler.
edit:genç kezbanlar rahatsız.
varlığına inanmak istemediğim kızdır.
üzerinde kiralıktır tabelası taşıması önerilecek kızdır.
evlendiği zaman kimliğini de yanında taşımayacaktır "nasılsa beyim yanımda ben onun malı olduğuma göre ne gerek var benim kimliğime" gibi saçma bir mantık güdecektir.
(bkz: parazit)
yanında para taşımayan kızdır. nakit kart yada kredi kartı vardır.

(bkz: yanımda erkek varken para taşımam diyen türk kızı) başlık türk kızı olarak açıldığında problem yok bu normal ırkçılığa girmiyor aynı başlığı kürt kızı diye açtığınızda eksi manyağı oluyorsunuz hemde türkler tarafından. *
(bkz: mantar).
herkesin başına en az bir kere gelmiş olan nâmı diğer kelle koparan adıylada anılan kezbanlardır.
tüm tatil masraflarını enayi birini bulup ödetmek isteyen rus kızından daha merhametlidir.
yanında bankamatik varken cüzdan taşımayı gereksiz bulan kızdır .
aynı davranışı yapan kürt kızlarından sayıca az olanlardandır.
yanlış yapıyordur. erkek kredi kartı filan değildir, yeri gelince kız kendisi de destek olur ödemeye. ortaklaşa bir şeyler yapılıyorsa ortaklaşa çabalanmalı ve destek olunmalı.
Kredi kartı taşıyan türk kızıdır.
amına koyulup postalanmalıdır. düşman başına gelsin.
bedelini yatakta ödeyen kızdır.
Para tasiyan ama bir seyide ben ismarlayayim demeyen kizdir. Parazit gibi takilir sevgilisinin yaninda, sirf o harcasin etsin diye yapmadigi yalakalik yoktur. Iste boylesini bir restorantta, tuvalete gidiyorum bahanesiyle birakip kacacaksin akli basina gelsin. *
erkeği atm olarak gören türk kızıdır.
asalak kızdır.
evlenince de "ben bilmem beyim bilir" moduna geçecek, kendi benliği, onuru olmayan kızdır. türk veya başkası farketmez sonuçta. beleşçidir, dışardan geçinmeye alışmıştır.
çoğu türk erkeğinin para etmediğini bilmeyen türk kızıdır.
yanında erkek varken beynini kullanmanın gereksiz olduğunu düşünen kızdır. erkek onun için düşünür ne de olsa.
türk kızıdır.en büyük özelliği budur.
buluşma sonrası eve nasıl gittiği merak edilen kızdır. erkeğin yanından ayrıldıktan sonra paraları gidip sakladığı yerden mi alıyor ne yapıyor, akbili mi var? akbili varsa 12'ye kadar gidilen cafe, bar vs. gibi yerlerde oyalanıp yollara salınmalıdır.
bu mantık ile kendisini maddiyatla kıyaslayacak kadar değersiz bir kızdır.
türk kızıdır diye bir genelleme yapmamak gerekır. aksine içtiğim su dahil herseyi erkegın odemesi beni çok rahatsız eder. eğer ortak bir şey yapılıyorsa da ortak ödenmeli diye düşünüyorum.