bugün

Zaten gittikçe bozulan ve istilaya uğrayan güzel Türkçe'mizin bozuluşuna destek olmaktır.
klişeyi kırma çabasıdır.
bence eğlenceli bi denemedir de.
başka bir işlevi de yanılanı yamultmaya meraklı bolca hakkı devrim modundaki sözlük elamanlarına baştan saygı sunma ve koz vermemedir.
türkçemizin bozulduğunu düşününen kişilerin bile türkçemizi düzgün kullanamadığını gösterendir.

(bkz: türkçemiz)
o değilde, bunun neresi komik gerçekten anlayabilmek isterdim. bunu duyunca, insanları heyecanlandıran motivasyonu kavramak isterdim.*
hoş bir kullanımdır. severim şahsen.
"yamulmuşsun zaten" cevabını almanıza sebep olacak davranış.
cahilliktir. "ben ekşide yazıyorum, bu da yılların repliği beyaa. ana dilim gibi kullanırım" ayağına hava basmaya çalışan yazar bozuntularının bir numaralı oyunudur. kanmayın bu yalanlara, saçmalıklara. gereksiz üstelik.türkçenize sahip çıkın yoksa hepinizi yamulturum lan. o zaman anlarsınız yanılıp yamulmadığınızı!
daha imladan, yazım kurallarından ve kendilerini yazılı olarak ifade etmekten aciz ve bihaber insanların; türkçemizin bu şekilde katledildiğini iddia etmeleri ile başkalarında gülmeye yelken açtırdıklarından da bihaber olduklarını sanıyorum.

"yamulmuyorsam" değil de "yanılmıyorsam" yazılacakmış.
peki siz de her bir nokta işaretinden sonra bir aralık bırakmayı, ek ile bağlaç arasındaki farkları filan bi öğrenin de gelin önce de sonra hassasiyet şov yapın.

o zaman anlaşılabilir.
yoksa ne güzel derler:
"bu ne perhiz bu ne lahana turşusu" diye.

"absürd göründüğünü kendinizin de fark edemediği" hassasiyetleriniz için ph.5 dengeleyici şampuan kullanın. geçer.
(bkz: nefsi müdafa yerine tepsi müdafa demek)
herkesin aslında hiçbir anlamı olmadığını bildiği halde sırf özentilik olsun diye yamulmuyorsam demesidir.
en az bir kaç kez yamultulmuş bünyelerin söylemidir. ayrıca, götten uydurulan bir bilgi verildiğini gösteren, bilinçaltının yönlendirdiği bir savunma mekanizmasıdır. ulan ibne verdiğin bilgiden emin değilsen, biraz araştır, bilgini tazele ondan sonra gir entryni. senin kehanet kitabın mı lan bu!
güncel Önemli Başlıklar