bugün

nedense "naber", "nasılsın" gibi mesajlar yerine "senin amına koyım orospu" gibi olan mesajlardır.
yanlışlıkla değildir çoğu zaman.
eski sevgili dediğin kişinin zaten numarasını silersin o sinirle, nasıl gidiyor eski sevgiliye?? gülünesi durum!
kıskandırma amaçlı, yanlışlık süsü verilmiş mesajlardır.
akıldan,kalpten çıkmadığı sürece yapılan,yazılan herşey onadır,ona ulaşır.
evet yanlıştır,yanlışlıkladır.
gercekten ona soylemek istenenleri yazıp yanlıs mesaj susuyle gonderilen mesaj.
eski sevgiliye gönderilecek mesajın o anki güncel sevgiliye yollanmasından daha kötü olmayan durum. çok daha iyi sayılabilir hatta.
yanlışlıkla gitmeyen mesajdır. "tamam canım akşam buluşalım o zaman" tarzında bir mesaj gelir ve hemen ardından "aa pardon yanlışlıkla sana atmışım" diye ikincisi.. yemezler güzelim.
yeni sevgiliye atılıyorken yanlış bir hamle ile eski sevgiliye gitmiş mesaj ise eski sevgiliyi tribe sokacak mesajdır.
eski sevgilisinin telefon numarasını hala neden tuttuğuna anlam veremediğim insanın çekmiş olduğu mesajdır! hayır yani sil gitsin müdür! ne tutuyorsun ki hala!
mesaj yeni sevgiliye atılmak istenmişse ve bu mesaj aşk dolu ise olayların karışacağı durum.
2 kişiyi bir arada idare ederken son mesaj alıcılarından yanlış yollanan mesajdır.
-yeter ama gece gece kırıcam kalbini.
-canım noldu anlamadım ?
efe, murat' a mesaj atmak ister; kanka maça gitmiyormuyuz bugün?
mesaj efe' nin eski sevgilisi özlem' e gider.
özlem: hıh aklı sıra yanlış kişiye mesaj attı, cevap vermeyeceğim sürünsün biraz.
yolladığımız mesaja göre değişir.olumlu bi cevap gelirse bi taşla iki kuş vurmuş oluruz, olumsuz veya cevap gelmezsede birşey olmaz.ama dediğim gibi attığınız mesaja bağlı erkek bi arkadaşınıza '' naber lan keraneci niye aramıyon hiç'' diye attığınız mesaj giderse o zaman farklı olur işte.
eğer giden mesaj yanlışlıkla olsaydı: erkekler en sevdiği (bkz: orospularından) ayrılmazdı.
yanlışlıkla değil yalnızlıkla giden mesajtır.
kasten atılan mesajlardır.
kandil mesajı olmasa iyidir.
Hic bir zaman basima gelmeyecek olan. eski sevgililerimde numaram yok, onlarin da bende. kafam rahat.
Umrunda bile olacagini sanmam. Sanki herkes hayatını kurmus, yasiyor ve ben hala bu hapiste kalmisim gibi hissediyorum.
Vicdan azabının yeniden alevlenmesidir.
(bkz: cmylmz)