bugün

tuvaletleri karıştırdığını açıklayacak süre bulamayabilecek kadındır.
bilerek girenden daha masum daha utangaç olan kadındır.
(bkz: içeri girdiğinde memelerini sıvazlıyordu)
(bkz: hiçbir şey tesadüf değildir)
tarafımca bir mahsuru olmayan,üstelik kafamı kaldırarak yürüyecek kadar bile halim olmadan girdigim;izmir hilton otelinin tuvaletinde adamın tekinin tıpkı bir kadın gibi tiz ve gür çığlıgıyla irkilerek,kendimi bir hışımla kapının dışına attıgım andır.Ve takibinde birkac saat kadar kulaklarımdan silinmeyen o çığlık geriye kalan..
(bkz: vardır bi hayırlısı)
(bkz: gel ablacım böyle gel)
siz abazanlar itiraf edin, hepinizin hayallerini süsleyen kadındır. ama öyle değildir.

erkeklerin penis sahibi yaratıkları değil insan olduğunu düşünen cool kadındır.
aranan kadındır.
(bkz: yanlışlıkla kadınlar tuvaletine giren erkek)**
pisuvara oturmaya çalışan kadındır. Taharet musluğu olarak kullanılabilir.
"bay kimdi?" sorusuna "bendim." diye cevap verip tuvalete giren, ben.
- Birine bakıp çıkıcaktım...
beşer şaşar.
eğer kadınların girdiği tuvalette arkadaşınız varsa,tuvaletten çıkışında yarılmanıza sebep olacak arkadaşınızın surat ifadesini görmenize neden olacak dişilerdir.*
Yanlışlıkta sınır tanımayan kadındır.
yanlışlıkla olduğu için bir problem teşkil etmez zannımca. ancak unisex kullanımı olan tuvaletlerde çok kez elimi yıkamak için çıktığımda karşımda erkek cinsini gördüğüm ve abuklaştığım olmuştur.
sonra da yok efendim kızlar neden tuvalete tek gidemiyorlar falan.
içeri girip bir bayan görünce yanlış tuvalete girdiğini anlayan erkek kadar şanssız değildir.kapıdan girer girmez pisuvarı görecek ve çaktırmadan hemen cıkacaktır.cıkmıyorsa yanlışlıkla girmemiş demektir.
elinde mezura olması muhtemeldir.
(bkz: bir ölçüp çıkacağım)
uludağ üniversitesi medikonun tuvaletinde çok sık yapılan bir yanlışlıktır. bayanın içeri girip ardından jet hızıyla dışarı kaçmasıyla arkasından duyulan "ho ho" gülme sesleri...
Pisuvarı gördüğünde bunlar yan yana nasıl işiyorlar ayyy iğreeeeeevvvğğğğnçç diyecek kadındır.
(bkz: orayı yıkarlar)
kız girer, dul çıkar.
(bkz: pisuar)
- ağalar beyler kızlar tuvaleti nerede?
+ gösterelim anam..
dalgindir.

ido'dayim ve yaklastik karaya. acele ile tuvalete dogru girdim. oha sira yok. daldim hemen. ustelik tuvalet kagidi bile vardi. sasirdim, sevindim.

neyse ciktim disari. birkac erkek etrafta. beni bekleyen arkadasim gulme krizinde "antropolog ne yaptin sen?" diyor.

rahat ve sakin bir tavirla ne oldugunu soruyorum. tuvaletin ustundeki yaziyi gosteriyor bana: "bay"

saskin erkeklerin bakislari altinda, e dogal olarak utanarak oradan uzaklasiyorum.