1. 1.
  karşı cinsin tuvaletine dalma durumudur.genellikle aceleyle tabelaya bakılmaz.

  bayansanız durum daha kötüdür ,her an ayakta işini gören bi erkekle karşı karşıya kalabilirsiniz.

  beylerin göreceği en fazla aynada makyaj tazeleyen ya da sigara içen birkaç bayandır.

  yinede her iki durumdada insanın başından aşağıya kaynar sular dökülmesi olayı yaşanır.

  gören olursa çok pis dalga konusu olursunuz.

  fakat beylerin kendi arasında olayı

  -aga geçen kızlar tuvaletine daldım
  -hadi bee....vayy...eee anlatsana nasılmış ?..

  gibi bir hale çevirmeleride mümkündür.
  2 ... n o s
 2. 2.
  >aga geçen kızlar tuvaletine daldım.
  <hadi bee....wayy...eee anlatsana nasılmış?
  >şöyle bir delik vardı
  <içinde ne vardı?
  >pok vardı.
  4 -1 ... pis cocuk
 3. 1.
  hacetin yekten vücudun çıkışlarını fena zorladığı anda gelişen olaydır. sonucu ise hüsrandır. utançtır. dumurdur.

  başıma geldiğinde farkında değildim ve son düğmeyi ilikleyip dışarı çıkıyorken, hanfendiyle yüz yüze gelmiş, ve aniden ortamı jet hızıyla terk etmiştim.
  2 -1 ... makimaki
 4. 2.
  sarhoşken olabilitesi yüksektir.erkeksen, bayan(lar)ın burası bayanlar tuvaleti dedikten sonraki pis bakışlarına maruz kalırsın.bayansan, bir erkeğin belinden tutup seni kenara çekmesiyle öylece kalabilirsin.
  1 ... chervilo
 5. 3.
  olabilecek en rezil durumlardan biridir. birkaç ay önceydi, arkadaşla dışardayız. yağmur yağıyor bir de. tuvalete gitmemiz gerek. neyse bir tuvalet gördük. kız ya da erkek tuvaleti olduğu belli değil. kapı açık içinde pisuvar da yok kesin kızlar tuvaleti demek yanlış tabi. dört tuvalet vardı, biri doluydu. biz de girdik artık ne yapalım, kız erkek belli değil nasıl olsa. sonra biz ellerimizi yıkarken diğer tuvaletten erkek çıktı. bosnadayız o sırada. utandık artık, bize bakıyor gülüyor. neyse yabancı olduğumuzu anladı konuşmalardan bir şey de demedi, gülerek gitti... türk olsa iyi dalga geçmişti.
  1 -1 ... hayatimstrat
 6. 4.
  insanı en çok utandıran durumlardan biri. hani tuvaete girersiniz de yöneldiğiniz yerde bir pisuvar vardır ya da yoktur ya, o an böyle kaynar su demeyelim kızgın yağ daha uygun olur başınızdan aşağı dökülür. ama bununla kalmaz tabii, siz yanlış tuvalete girdiğiniz için kapı açılır ve biriyle göz göze gelirsiniz. kısa bir bakışmadan sonra ya çantayla kovalanırsınız ya da gülümseyen geçmiş olsunlarla. herkesin başına bir kez gelir.
  ... talkative
 7. 5.
  Ortaokul da okur iken, kavram dershanesi'nde kazara kızlar tuvaletine girmiştim, işimi gördüm ve çıktım arkadaşlarım benimle alay etmişlerdi. Erkekler tuvaletine göre aslında bir farkı yoktu.
  ... pisagor01