1. 1.
    Şüphesiz ki insanı hüzünlere gark ettiren oto yıkamacı. buradan sözlüğümüzdeki tüm oto yıkamacılara sesleniyorum. aman dikkat çocuklar. entry gircem diye yanlış paspas koyup pıçağı yemeyin. evet.
    http://www.posta.com.tr/d...anli-bitti-haberi-1393311
    20 ... totonok folmondoko boton gomo
  2. 2.
    üzmüştür. bana yapılsa idi böyle bir hareket , kafasını aracın camına sıkıştırır arkasına geçerdim bu solcu bozuntusunun. evet.

oto yıkamacıları yedirmeyiz.
    5 -6 ... frktmz krds frktmz
  3. 3.
    Oto yıkamacıma dokunma!

Şiddet gören tüm oto yıkamacılara sahip çıkalım.
    Oto yıkamacılar çiçektir.
    6 ... tengir budun
  4. 4.
    amına kodumun salağı şikayetçi olmamış.

insanın sinirlerini zıplatıyorlar arkadaş ya.
    lan adam boynuna bıçak vurmuş. neyden çekiniyor daha da şikayetçi olmayabiliyor hayret.

bu vebaldir arkadaş. paspas kavgasından adam bıçaklayabilecek birinin ceza almaması için çabalamaktır.
    şuna adam gibi bir kamu davası açılsa da anasını ağlatsalar keşke.
    7 ... raduyev
  5. 5.
    Tüm oto yıkamacılara ibret olması gereken vahim gelişme, yanlış bir davranış.
    adam resmen kan almış.
    10 -3 ... alkolik oldum
  6. 6.
    toplum olarak beyin kimyası bozuk bir ortak özelliğe sahibiz.

türk toplumunun %70'inin

1- amigdala ve frontal cortex arasındaki bölgede bir iletişim sıkıntısı ya da frontal bölgede bir işlev bozukluğu (ki en yaygın ve tehlikeli olan özellik)

2- diabet

3- tiroid bozukluğu

vardır.

1. made en önemli ve en tehlikelisidir. sosyopatlar bu guruptan çıkar.

ha her toplumda vardır muhakkak ama türk toplumunda oran %70'in üzerinde de olabilir.

kendiliğinden gelişebildiği gibi, uyuşturucu kullanımına bağlı olarak frontal bölümün bozulma olasılığı çok yüksektir.

dünyanın hemen her yerine gitmiş bir adam olarak diyebilirim ki, dünyanın en boktan ülkesinde yaşıyoruz.
    6 -1 ... sanfransiscodaki boynuzlu
  7. 7.
    Şehir hayatı sinirleri geriyor. Bu bir realite. Mümkün mertebe doğayla başbaşa kalmak gerek. Fırsat buldukça büyük şehirlerden kaçın. Sebebi elektronik ve manyetik alanların çoğalması. insanlar gerildiğinin bile farkında değil. Bu tip olayların esas nedeni bu.

Arabayayı yıkatın temizletin, kardeşlere hakkını ücretini bahşişini neyse verin, 2 günlüğüne bile olsa bir yerlere kaçın gidin kafayı dinleyin. Çıplak ayakla toprak üstünde yürüyün. Üzerinizdeki negatif elektrik yükünü nötralize edin.
    2 -1 ... gazeloglu
  8. 8.
    duygulandırmıştır.

yorumlarınızı okurken gözlerim doldu arkadaşlar. biz emekçi oto yıkamacılara sahip çıktığınızı görmek gerçekten duygulandırdı beni.

solcu kardeşlerimle internet üzerinde organize olup sesimizi duyurmak istiyoruz. malum bu tür sikko işleri çok iyi beceriyorlar.

fazladan bir kaç jop bizim için yeyin sanki n'olcak? ayrıca eyleme katılan arkadaşlara iç/dış yıkama ücretsiz, hediyem yani. evet.
    3 -1 ... frktmz krds frktmz
  9. 9.
    Adam belli ki sinir hastası. Yuh yani böyle sinir mi olur.
    3 -1 ... depression