1. 1.
  anlaşıldığı an "eyvah rezil oldum" nidalarıyla hemen sil tuşuna abanılırken bir de o sırada sözlüğün takılması halinde beraberinde bol bol küfürün edildiği hareket.
  7 ... gothic evil
 2. 2.
  "haydeeee ne mal oldupumu ilk andan gösterdim" demenin sözlükçesi galiba,çok şükür biraz önce yaptım bende,allah nazardan saklasın.
  2 ... sonundaksk
 3. 3.
  az önce yapmış olduğum eylemdir. genellikle şöyle bir dalgınlıkla başıma gelmektedir. bir başlığa entry gireceksindir, ama düşünerek veya başka şeylerle ilgilenerek hareketsiz kalırsın; uzun süre sözlükte hareketsiz kalmamak için yenile butonuna basınca ilk başlık değişir ve bu dalgınlıkla rastgele gelen başlığa yazarsın entryni. ilginç tarafı ise yanlış olmasına rağmen artı oy almamdır.
  (bkz: seri artı oy veren melek)
  ... balsikeste baysungur
 4. 4.
  panik olmaya neden olan durumdur. bir şey yazmak istersiniz, önce aramaya inandığınız için bir kaç kelime denemesi yaparak getire basarsınız. herhangi bir bilgi olmadığını gördüğünüzde en son getirdiğiniz başlığa yazarsınız, planladığınız başlık o değildir. gönder dersiniz, sağ framede başka bir başlık altında çıkmış. silip yeniden başlık açmak isteyince de sözlük donar kalır, rezil oldum dersiniz. kimse okumamıştır inşallah diye dua ederek sözlüğün açılmasını beklersiniz.

  (bkz: kendimden biliyorum)
  ... telashe
 5. 5.
  entrynin silinmesine yol açabilecek olan eylemdir.
  ... free zone
 6. 6.
  eagle is free kardeşimizin az önce başına gelen olaydır. kaçmaz benden. *
  ... isildur
 7. 7.
  başlık sol frame e gelmiyor diye işkillenmekle başlayan panik hali sonucunda anlaşılan gerçek. düzeltene kadar akla kara seçilir.
  3 ... tepesersemi
 8. 8.
  o başlığın aldında yazanları okuyan herhangi bir yazarın ne alaka sorusunu sormasına neden olacak olay.
  1 ... buss
 9. 9.
  entry silinir ve sorun biter. ama anlık panik uzun süre atılamaz.
  2 ... puandorg
 10. 10.
  120 yıla kadar yaşayabilen bu hayvanlar, ağzını 180 derece açabilme özelliği sayesinde 1 metre boyundaki bir canlıyı rahatlıkla yiyebilir. genelde pis sularda yaşamayı sever. derisinden cüzdan kemer filan yapılır.
  4 -1 ... nikim yok benim