bugün

korunmam korundururum diyen asabi kızdır.
aids ve her turlu zuhrevi hastaliga karsi tedbiri elden birakmayan kizdir.
her an sevişebilirim diyen, lakin tedbiri elden bırakmayan tez canlı ve libidosu yüksek kız modelidir. gerçi bunlara kadın deniyor güzel türkçemizde ama olsun varsın.
aslında kimse bu kızla yatmamıştır. erkek arkadaşı yoktur. durduk yere çantasını karıştırır sanki kazara olmuş gibi prezervatif çevresindekilere göstererek anlamlı mesajlar verir.*** *
kız olma ihtimali çok zayıf olan şahsiyettir.
doğum kontrolü için tedbirli davranan kızdır. lakin tedbirli yaklaşmakta fayda vardır.
muhtemelen erkek arkadaşı kondom almaktan utandığı için kondomu alıp eve dönmekte olan kızdır.
oracıkta verme ihtimali olan kızdır.
verici bi tiptir.
(bkz: bi kere versem)
bilinçli tüketicidir.
verebilecek biri aramakta olan ve tedbiri elden bırakmamak isteyen kadın tipi. şimdi kim uğraşacak git doktora bebeği aldır bir sürü masraf bir de o arada işe de çıkamaz.
tecavuz gibi bir durumla karşı karşıya kaldığında hazırlıksız yakalanmak istemeyen kızdır.
genel evde çalışan her an iş üstünde olan verici tiptir.
4 zamanlı icten yanmalı motorlardır bunlar, tork gücü cok yuksektir her turlu yol ve arazi kosulunda verirler.
hatun fantezi hatunudur...ben normal prezervatifLerden hoşlanmıyorum canım...baaaaaakkk...çiLekLi , eLmaLı , çiLek-karpuzLu , tırtıkLı , ultra ince...
Her sağlıklı insan gibi seks yapmaktan zevk alan, hamile kalmak ve hastalık kapmak istemeyen biridir.
bunlar fazla muhattap olunmaması gereken hatun modelidir, birkaç sevismeden sonra kacılasıdır, mazallah mazosist falan cıkar da dotune kırbacı yersin *
düzenli cinsel hayatı olan bir bayandır
kızlığını geçtim kadınlığından bile şüphe ettiğim kişidir (bkz: travesti)
en asil duygunun insanıdır, erkeğe prezervatif parasını bile harcatmaz. *
erkeğinin market ya da eczaneden malum nesneyi almaya utandığını bilen düşünceli kızdır.
sözlük gibi ortamlarda benim gibi hisli bir dongozun çıkıp "sizin anneniz bacınız çantasında kondom taşısa iyi olurmuydu lan" şeklide hakkında kokuşmuş populizm yaptığı kızdır.
genelde cantasina ulasipta icindekini almaya firsati olmadan aceleci yahut isini bilen biz genclerin turlu oyunlarla kandirdiklari ve sirf bu yuzden uzun yillar cantasinda ayni prezervatifle gezen kiz modelidir... (bkz: rusya da yasayan genclerin deneyimleri)
(bkz: ohaaa)
aman ne olur ne olmaz dışarda belki tecavüze uğrarım, bari hamile kalmayayım diye düşünen, çok düşünceli bir hatun olsa gerek.