bugün

Gavattır, net.
(bkz: vurduran) tiptir.
mini etekli kizlardan hoslanan tiptir.
demek ki sözlükte de ahlâk bekçileri varmış dedirten başlık.yanında ki ister sevgilisi olsun ister sıradan bir kız arkadaşı.etrafta namusluyum,karımı kızımı kapatır öyle dolaştırırım diyen dallamalardan çok daha saygı duyulası bir insandır.toplumda bu insanların sayısı ne yazık ki az olduğu için bu şekilde godoş damgası yiyorlar.demek ki bu godoş damgası yiyenler yanındaki kıza pantolon giydirse erkek,delikanlı olacak öyle mi ?ne kadar yazıktır ki bir erkeğin karakterini yanındaki kızın giyinişine göre değerlendirmek...
yanında erkek olan kızın bacaklarına bakan tipten daha sağlam delikanlıdır.

ayrıca maalesef türkiye'nin neredeyse tüm kentlerinde absurt kaçacak bir duruma hazırlıklı olması gereken tiptir.
(bkz: gavat)
gözlerine perde inmiş tiptir.
mekandan mekana göre değişebilecek olaydır. örneğin; diyarbakırda yaşıyorsanız bu imkansızdır ki zaten kız da mini etek giyecek kadar aptal değildir heralde. çünkü; herkes şu o.ospuya bak diyerekten kızın içine düşeceğinden erkekten önce kendisi rahatsız olur.
muhtemelen üstünde eşofman ya da şort gibi rahat bir şeyler olan tiptir.
coğunun, yanından bile gecemeyeceği, mini etekli enfes kızla hayatın tadını çıkartan babayiğittir.
(bkz: çarpık bacaklı erkut)*
Türk olma ihtimali çok çok düşük olan erkek tipidir..
(bkz: braun silk epil reklamındaki gavat bey).
(bkz: yanında mini etekli erkut varken rahat eden tip)
bakılası bir partnere sahip olduğundan gururunun kamçılanmasından zevk alan kişiliktir.
bunu diyen kişi vaktiyle bunu da demişiti (#1678473) .
"her yanımızdaki kıza bakana bulasirsak ne kadar yasarız? " sorusunu kendine sormasi gereken kisidir.
ikinci bir sık ise, sokakların ahlak bekciligini yapma denyolugudur. sahsen yanımdaki kızın bacaklarına bakılınca rahatsız olurum, yakalarsam ve cok hayvani bakanı gorursem, kafasını kırabilirim. ama ne gerek var? duzeni mi bozayım, moralimi bozayım. en fazla bakar. birde kendimle neden dalga gectireyim? denyo ya bak, bos yere meevzu yaptı dedirteyim.
kendine ve yanındaki kıza güvenen tiptir. * *
rastlanamsı neredeyse imkansız erkek tipi.
gider topkapi kaleiçinde bu eylemi yaparsa ya maktul ya kurban olacak tiptir.
sevdiğini olduğu gibi sevip, kabul edip, değiştirmeye çalışmayan bir erkektir.
bundan yaklaşık bir ay önce;

(bkz: braun silk epil reklamindaki gavat bey) *
kendine ve yanındaki mini etekli kıza güvenen insandır. kız sevdiği için veya istediği için mini etek giymiştir kız mini etegi taşımasını biliyorsa ve rahatsa ben ondan daha rahatımdır.*ben etekten elbiseden çok tavırlardan hareketlerden rahatsız olurum diye cevap veren insanlarda çıkarbilir.* *
erkek milletinin kız arkadaşlarını kıskanması normaldir. ancak paranoyaklık seviyesinde değil. hele hele ona diz altı etek giydirmeyecek kadar hiç değil. bir de bunu normal gören ve kız arkadaşlarına mini etek giydiren erkeklere ''godoş'' yakıştırması hiç hoş değil.

(bkz: terbiyeye davet ediyorum)
(bkz: saygıya davet ediyorum)
hatta bir de beline elimi dolarım ki, rahatsız olmak nedemek aksine keyif veren bi durumdur.
(bkz: buldukça bunamak)