bugün

kemalistlerin eseridir.

yıllardır inan insanlara Ata'nın ismini kullanarak sözde Atatürkçülük yaparak baskıyı zulmü reva görmüş ötekileştirmiştir.

bir insana birinin adı ile zulüm yaparsanız Ata'yı dinsiz imansız gibi gösterirseniz zulmün yaptıklarınızın ata'yı sevmesini nasıl bekliyorsunuz. ?

bu konuda genelkurmayın ve devletin çok büyük suçu var arşivleri açıp muhafazakar yapıya sahip olan türk milletine atasını dinsiz imansız gibi gösterenlerin tam zıddı olduğunu anlatmadı göstermedi.

milletinin manevi ve milli duygularına düşman olan ''sözde atatürkçülerle'' el ele verip bugün ki tabloyu yarattılar.
bunlar memur sayılmıyor mu? sayılıyor. peki o adamda ki hacı sakalı ne ya öyle. şeyh mi bu molla mı?
kaç para veriyorlarsa iki katını vereyim sikgir git bu ülkeden diyeceğim saygısız insan müsvettesi. lan madem sevmiyorsun hakaret etme a yobaz. o bayıldığınız din ülkelerini, kim ne kadar adam yerine koyuyor ha? siz böyle yaparak Allahın rızasını kazandığınızı falan mı sanıyorsunuz? ben sanmıyorum. o adam sizin gibilere değer verip beğenmediğiniz 'gavur'ların elinden karınızı kızınızı ecdadınızı kurtardı diye mi bu zulüm? Allahınızdan bulun.
Cenneti ve cehennemi görmeden, kimlerin orada olup / kimlerin lider olduğunu bilmek aslında ne kadar akıl fikir yoksunu olduğunu gösteriyor.. Allah içine vicdan, beynine akıl versin!
o lider esliginde gidecegim cehennemi,
seninle gidecegim cennete tercih ederim.
satılmış bir beyine sahip insan nasıl olur göstermiştir.
sözde dindar geçinir ama Kur'an-ı Kerim'le gelen ilk emri "oku" dahi uygulamaz.
Adamın tipine baktım da yolcular bunu görse bağırarak kaçarlar pilotlar korkudan uçağı düşürürler.

Amkodumun şerefsiz yobazı. Yandaş akpliler de THY'i savunmak için götlerini yırtmışlar.
thy ile sahsin terbiyesizligini ilintilemekte ayri bir gerzeklik olsa gerek.

memlekette izmirde biri serefsizlik yapsa ne olacak izmirin hepsi boyle,
din hocasi kapali bir kadin ogretmen ahlaksizlik yapsa ne olacak kapalilarin hepsi boyle,
bursada travestciler eylem yapsa bursalilarin hepsi boyle...
hakaride olay cikinca terorist lan bunlarin hepsi...
diye uzayip giden akil disi genellemelerden artik iki tarafinda ve ya tum taraflarin vazgecmesi lazim.
tipinden göründüğü üzere döl israfıdır efendim.
şu adamla aynı oksijeni soluduğum için kendimden tiksindim.
tipe bak tipe.
çok afedersiniz ama itin önde gidenidir. aynısı rte'ye yapılsaydı var ya o adamı sürüm sürüm süründürürlerdi. acaba thy genel müdürü ne diyecek bu konuya? tabi ki gıkı çıkmaz. allah tez zamanda sizin gibileri alsın başımızdan. teknisyenmiş, kıçımın teknisyeni. tipe bak amk, teknisyenden başka her şeye benziyor. hangi devlet kurumunda böyle hacı sakalı bırakmak serbest allah aşkına?
edilecek herhangi bir hakaretin, bu şahsa lütuf kabul edileceğini düşündüğümden ötürü, kötü söylemlerde bulunmayacağım.
ama yine de dayanamıyorum;
(bkz: önden kuyruklu insan müsveddesi)
tanım (bkz: )de verilmiştir.
atatürk'ün halkı biraraya getirip milli mücadele verilmesi sayesinde kendi kurumları olan bir devlette görev aldığını unutan kişidir.
götüne baston sokulması gereken kişidir.
ulan sen kimsin bir ülkenin kurucusuna hakaret ediyorsun!

bu ezikliğin verdiği bir harekettir.
malum aç karnını öyle doyuruyor sefil.
kadrolaşma sonucu işe alınmış amelelerden birinin twitter'da akp'den güç alarak atatürk'e hakaret etmesidir.

dünya markasıyız diye övünen ama ne kadar yobaz varsa da kadrosuna alan thy'ye yazıklar olsun. bu şahsın derhal işine son verilmelidir.

http://www.cumhuriyet.com...rk_e_agir_hakaretler.html#
güncel Önemli Başlıklar