bugün

Zerre değeri olmayan, cezalandırılması gereken koca bir yalanın òzrüdür, yazıklar olsundur.

Manevi değerleri alet ederek, halkı kin, nefret ve òfkeye sürüklemek omurgasızlığın aleni ispatıdır.

Bu nasıl bir pervasızlık, nasıl bir cehalet, nasıl bir kötü niyettir?!

Birbirine, kin ve òfke besleyen halkla beslenen, bu amaç uğruna, ali cengiz oyunları planlayan, yalan dolanla duruş sergileyen her varlığa lanet olsun!

Bi bitin artık!
Dúşún yakamızdan!
bu ne peki izah edebilecek bir delikanlı var mı .

https://www.youtube.com/watch?v=v__b4ohtUz4
halkı kin ve dümanlığa sevketmekten tck 216 bir tarafına girecek.
ezan din üzerinden duyar kasmak isteyenlerin hoşuna gitmeyecek olan özür ...
bu haber çok bıçak sırtı bir haber, bu haberden galeyana gelen insanlar mal ve can güvenliği konusunda sorunlar çıkarabilir, tatsız olaylar yaşanabilirdi.
allahtan yaşanmadı.
bu kadar kolay olmamalı haber yapmak, affedersiniz demek ile de geçiştirilmemeli...
sosyal medyada tweet atar gibi haber mi yapılır, ayıp, ayıptan öte günah...
insan canına kast edilmiştir dolaylı yoldan....
tayyip reiz sanki mitinglerinde ezan okununca susuyordu.

biiiiz biliriiiiiizzz biiiizz.

alkışkıyametkopuyordu...
2. bir kabataş rezilliği yaşamak istememiş olabilirler.
hala öğrenemediniz mi?
bilgiyi teyit etmeden yazı yazarsan göt olursun.
aç kudurmuş köpek gibi saldırmayı bekleyenlere atılan yemler ve yangına körükle giden zihniyet. işte ülkedeki politikacıların polemik tahrik söylemleri (bkz: çamur at izi kalsın)
Herhalde yürek yemiştir yada iş yerinden kıdem tazminatımı nasıl alabilirim planı yapıyordur.
kendi topuğuna sıkmış resmen. bir kere yandaş olduktan sonra geri adım atmaya kalkarsan fetöcüsündür.
"ciddi bir konu üzerinde" tartışan arkadaşları üzen açıklamadır. oğlum sabahtan akşama burada ona bula bulaşan, erkek yazarlara sırnaşan ve ben geyim diye bağıran ben miyim ? burada binlerce yazar var neden hiçbirisine bugüne kadar 1 kere bile böyle yazmamışım da sana yazmışım. sebepsiz yere mi ? defalarca bunları yazdın ben şimdi hatırlattım diye bel altı mı vurmuş oldum ? o entrylerini bulur koyarım buraya ama o kadar yüzsüzsünüz ki onlardan bile utanmazsınız. sen kalkıp benim de dahil olduğum inançlı insanlara ibadet eden insanlara "dinsiz bunlar dinsiz islam düşmanı hepsi" yazıyorsun da ben gey dedim diye mi zoruna gidiyor ? senin itiraf ettiğin şeyi yazdım sen ise benim olmadığım şeyi yazıyorsun.

açtığınız başlıklar ortada. amansız iktidar ve güç yalakaları olduğunuz ortada. 3 senedir burada binlerce entry girdik bu arada onlarca hesap değiştirdiniz hangi birisinde iktidarın bir tane yanlışını bile kabul ettiniz ki oturalım adam gibi tartışalım sizinle. gevşeksiniz gevşek adam değilsiniz olmaya da niyetiniz yok. yazıyı yazan adam "olayı çarpıttım özür dilerim" diyor sen hala neyin peşindesin ? biat kültürüne o kadar alışkınsınız ki şimdi bu adamı da hemen cemaatçi fetöcü falan ilan eder parçalarsınız özür diledi diye.
kendi fikridir/düşüncesidir bizi bağlamaz.

lakin, başlığın açılış şekli bile yeter sizin ne denli islam, müslüman, ezan düşmanı olduğunuz konusunda emin olmamıza.

öncelikle sormak istiyorum, sizin gözünüzde ak partiye oy veren insanlar neden yandaş veya çıkar amacı güden insanlar? neden, mesela "süleyman özışık ın ezan ıslıklandı özürü" şeklinde açılamaz mıydı bu başlık.

ben söyleyeyim, üstte de dediğim gibi içinizdeki islam, müslüman, ezan düşmanlığı buna sebep. hiç boşuna kıvırmayın, zihniyetinizi bal gibi biliyoruz. burada yazdıklarınız bunun ispatı.

sanki üstte yorum yapanların her biri ezana saygılı, müslümanlar. kavasın kullanıcı adı "kilise, rakı, şarap" şeklinde gelmiş hala "ezan protesto edilmedi, bakın akp li gazeteci bile öyle diyor" (pardon yandaş) diye kafa s*kiyor.

taksim'de o esnada ezanın protesto edildiğini eşşek gibi bildiği halde. bir diğeri ise onur, şeref ve haysiyetten dem vuruyor. bu gibi söylemler yakışmıyor lan size. almayın ağzınıza bir daha, vallahi bak.
Reis gene erken davranmış demek ki.

Ben kulaklıkla müzik dinlerken bazen ezana denk geliyorum, sesi de kapatmıyorum. Şimdi reis bunu da meydanlarda meze yapacak mı?
Ulan bir kez daha bu siyasal islamcıların yalanı patladı. Acaba olabilir mi diyorsun 2 gün geçmiyor söyledikleri yalan çıkıyor. Ne utanmaz arlanmaz bir kitle bu , ne biçim gazetecilik, halkı kutuplaştırmaya doymadınız mı daha.
iyi yine..

en azından içindeki insanlığı öldürmemiş bir siyasal islamcı hala mevcutmuş..

kurtarılabilir..
Siz hala anlamadiniz mi bunlarda biliyor öyle olmadigini ama malüm seçim zamani yalan iyi oluyor meydanlar da iyi is çikariyor.
Islık Videosunu izledik bu konuda inanacağım şey gözümle gördüğümdür. ayrıca yukarda videoda ezan okunurken ıslık çalanlardan başka birşey yoktur.
pavalı sosyal medya ak trollerinin umrunda olmayacaktır. onlar emri aldı bir kere.