bugün

her internet kafedeki delikanlının yerden birşey almak bahanesiyle bir kere yapmaya yeltendigini sandığım eylem.
eğer bu sırada kız görüntülü chat yapıyorsa kameraya yakalanabilirsiniz karşıdaki ispiyonlar valla.
kız ile mutluluğa erme olayının zor olduğu eylem... yan masada açık olan web cam'de kim var diye bakıyorum ben. meraktan... daha zevkli hehe...
yeterince proteinle sentezlenmemiş bir beynin ve içine ahlak,egitim,saygı doldurulmamış yetersiz kişiligin habercisidir.
herhangi bir internet cafe' de ya$anması muhtemel durum.
şahin bakışlı abazan teşebbüsü. görse ne sonuç elde edecek, bu tam bir muamma işte.
sanal abazalık faaliyetlerindendir.
durbun olma eglemi* olarak da adlandırabiliriz. en ba$arılıları sınavlarda en iyi kopya ceken insanlardır.
sadece çok hoşlanılan kıza yapılması dilekleriyle hoş görülebilecek bir eylemdir.
muhteşem bir internet kafe eğlencesidir. adresi görebilen erkek, arkadaşlarına hava yapar. sonra da güya eklemiştir ve kızla iletişim kurmuştur, hatta tavlamıştır. bu palavralar da ballandıra ballandıra eşe dosta anlatılarak artistlik yapılır. ***
msn messenger 6.1 zamanlarında yapılmasına gerek olmayan hareket idi. o sürümde aynı bilgisayardan girenlerin adresleri listelenirdi. eee deepfreeze denen aygıt da kullanılmıyor o zamanlar internet kafelerde. az ekmek yemedik o dönemlerde.

--coca cola ile dizi keyfi devam edecek--

gel vatandaş 5 ytl'ye kız msn'i. geeeeaaallll. tamamı test edilip onaylanmıştır. geeellll.

--coca cola ile dizi keyfi devam ediyor--
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.