bugün

Kanka diyorum cunku herzaman yaninda takildigin arkadaslar yazmak karakter sinirina takilacakti.

Ben bu tipler yuzunden kendimi hep elestiriyorum. Onceden girgir oluyordu, egleniyorduk falan ama.. artik bunaltici ve kirici oluyor. Erkek arkadaslar icin cok keyifli oluyordur bu sey. Ezik hissettiriyorlar bana kendimi. Kiyasliyorum ister istemez. Bir kiz tarif ediyor, senden biraz kisa, biraz kilolu, biraz guzel. Benimle niye kiyasliyon lan? Yandaki tanimadigin kizla kiyaslasana! Sadece ben mi yakinim tarife? Begendikleri tipler genelde son derece fake. Evet abi, koyu tenli boyali sari saclara sahip kizlar. Elestirip elestirip bu tipleri begenmeleri son derece anlamsiz. Kizlarin fotograflarini gosteriyorlar mesela, dudagini buzmus, yanagini sisirmis. Iste sevimli pozu. Kiz 20 yasinda. Ben bunlari 14 yasinda yapiyordum la. Dusundukce utandigim bile oluyor. Biri kizin ses kaydini atiyor, "cok tatli degil mi yaaa" diye ekliyor. Dinledim abi, kiz "ama Şen bana ne diyyceeemi soyleyşin, oluuyyy muu" diyor. Boyle diyor ya. Niye boyle bu diyorum, sesi ince ondan diyor. Soyledigi seye bak. *
"Gece makyajli getirdigin kiz sabah makyajsiz hortlaga doner." Vik vik vik.. sonra makyaj yapmiyorsun, saclarini duzlestir falan filan.. bir gun bir degisicem goruceksiniz. Biktim tribinizden..

(Bkz: ugly betty) *
güncel Önemli Başlıklar