1. 12.
    Fuat uğur şarkıcı değil miydi yahu...
    ... erecto hz
  2. 11.
    Fetöcü görmek istiyorsa Aynaya bakması yeterli, boşuna yormuş kendini.
    1 ... ulusalci kemalist
  3. 10.
    fazla uzağa gitmeyelim:
    ümit özdağ'ın çıkışı ardından farklı farklı hatta zıt cenahlardan topyekün saldırıya geçenlerin tamamı kripto fetöcüler veya fetöden nemalananlardır.

fetöden nemalananlar (basındaki - sosyal medyadaki - siyasetteki) ümit özdağ'ı açıkça linç ederken kriptoların lincini herkes anlayamaz.

farklı cenahlardan aynı şey söyleniyorsa (28 şubattaki 5 li çete gibi) ortada bir operasyon olduğu emaresi var demektir.

tabi bu arada fetönün sürü psikolojisi stratejisini kullanarak ağılına topladığı koyunlar da var.
    onların homurtusunun gücüne bakarak fetönün gücü hakkında bir fikir edinilebilir.
    1 ... alyans takayim sana
  4. 9.
    fetö'yü gördüğünde ağlıyorsa, fetö'ye küfredilince sinirleniyorsa fetöcüdür işte. ha bir de sabahtan akşama kadar Atatürk'e saldırırlar. Başbuğ Atatürk bunların atalarını iyi öttürmüştür çünkü.
    ... magicovento
  5. 8.
    "fetöcüleri tespit kriterleri" adlı yazı yayınlayan kesin fetöcüdür. bu da benden olsun.

yıllardır buraya yazıyorum. şu anda çalıştığım iş yerinde 11.senem bitmek üzere. 2009 yılında başladım burada işe. 2009-2013 arası ne zaman bu feto denilen iblisin konusu açılsa ağzıma ne gelirse saydım sövdüm. başıma bir iş gelirmiş vay efendim şu olurmuş bu olurmuş zerrece şeyimde olmadı. bu 4-5 senelik dilimde ben küfür ediyorum diye beni ayıplayan akp li 2 arkadaş ile hala beraberiz. hoca efendi hizmet adamı hem reyiz ( rte ) ile cuntacıları temizlüyürler hizmet ediyürler diyen adamlar 17-25 aralıktan sonra sırf muhalifim diye laf arasında bana bile fetocu iması yapar oldular..

velhasılı nerede böyle herkese fetocu - kandilci diyen varsa bilin ki en büyük fetocu ve pkk cı onlardır. işlerine geldiğinde ikisi ile de yatağa girerler ve kendilerini ayıplayanlara saldırırlar. işlerine gelmediğinde ise sanki o yatağa kendisini ayıplayanlar girmiş gibi algı yaratmaya çalışırlar.
    6 ... mel mel bakan gibson
  6. 7.
    Tengir vurmuş masaya zaten tipinden 2. Nesil fetöcü olduğu belli oluyor badem bıyık yok meşhur gözlük yok 2. Nesil bu.
    5 ... karton toplayan cocuk
  7. 6.
    Bir tane lavuk vardı hani fetoyu dinleyip göz yaşını döken. Hah işte o ne yapıyorsa diğer fetocularda onu yapıyor.
    3 ... vexillarius of theodopolis
  8. 5.
    türkiye gazetesi yazarı fuat uğur, “fetö’cüleri sosyal medyada tespit etme kriterleri” başlıklı bir yazı yazarak...

fuat uğur yazmış.
    ne yazmış?
    fetöcüleri tespit etme kriterlerini yazmış.

buyrun ben hemen tespitimi yapıyorum;
    yandaş yazardan fetö cüleri tespit kriterleri

bakın benim de fetöcü tespit etme kriterlerim bunlar işte.
    gelmiş geçmiş ne kadar fetöcü varsa anasını sikeyim...
    10 -2 ... tengir budun
  9. 4.
    sabah akşam kemalizme ve laikliğe saldıranlar gayet yeterli bir kriter bence.
    4 -1 ... sweetmandarine
  10. 3.
    “Hükümeti en çok öven en çok yalakalık yapanlar fetöcüdür.” Bu abimizin tespitinden başarı oranı olarak daha sağlam bir tespit bence.
    5 -1 ... tagrz