1. 1.
    https://www.haberler.com/...gazeteci-11823351-haberi/

türkiye gazetesi yazarı süleyman özışık ın ezan ıslıklandı provokasyonu hakkında özür dilemesidir.

şimdi hain, fetöcü, teröriz ilan edilebilir.
    o kadar olur bak.
    15 -8 ... antik kilise sarapcisi
  2. 2.
    pavalı sosyal medya ak trollerinin umrunda olmayacaktır. onlar emri aldı bir kere.
    8 -2 ... abhartach lynch
  3. 3.
    Bu ülkede dincileri kullanmak bu kadar basit işte.

Ezana şu dendi dine bu dendi de bitti adamlar hemen çılgına dönüyor.

Ülkede ne yapacağı belli olmayan bir kesim var.
    7 -1 ... keyf kahyasi
  4. 4.
    "O sırada ezan okunuyor ve bu ucubeler, okunan ezanı susturmak için ıslık çalmaya başlıyor. Yuhalayanlar, küfredenler, çığlık atanlar ve düdük çalanlar ezan okunmaya devam ettikçe adeta öfke nöbetleri geçiriyor. Bütün bunlar azılı diktatör denilen adamın ülkesinde yaşanıyor."

şu yazı diline bak. bir de gazeteci bu sakalsız yobaz. o yürüyüş yapan derneklerin hepsi hakkında suç duyurusunda bulunmalı bu zatın. kabataş yalancıları bitti, taksim yalancıları sayede.

yine çaktınız siyasal islamcılar.
    6 -4 ... uzakyolun yolcusu
  5. 5.
    ak trollerin uğramadığı özürdür.
    4 -1 ... antik kilise sarapcisi
  6. 6.
    Islık Videosunu izledik bu konuda inanacağım şey gözümle gördüğümdür. ayrıca yukarda videoda ezan okunurken ıslık çalanlardan başka birşey yoktur.
    ... comarin altina yatan capulcu
  7. 7.
    Siz hala anlamadiniz mi bunlarda biliyor öyle olmadigini ama malüm seçim zamani yalan iyi oluyor meydanlar da iyi is çikariyor.
    5 -1 ... karton toplayan cocuk
  8. 9.
    iyi yine..

en azından içindeki insanlığı öldürmemiş bir siyasal islamcı hala mevcutmuş..

kurtarılabilir..
    4 -2 ... artificialhuman
  9. 10.
    Ulan bir kez daha bu siyasal islamcıların yalanı patladı. Acaba olabilir mi diyorsun 2 gün geçmiyor söyledikleri yalan çıkıyor. Ne utanmaz arlanmaz bir kitle bu , ne biçim gazetecilik, halkı kutuplaştırmaya doymadınız mı daha.
    9 -3 ... lejyoner kemal
  10. 11.
    Reis gene erken davranmış demek ki.

Ben kulaklıkla müzik dinlerken bazen ezana denk geliyorum, sesi de kapatmıyorum. Şimdi reis bunu da meydanlarda meze yapacak mı?
    2 -1 ... ortamlarin suratsizi