bugün

Yatak odanızda uyumaya çalışırken sadece 10 cmlik duvarın diğer tarafındaki çiftin çıkardığı seslerdir. Muhtemelen aynı sesleri onlar da duyuyodur. çünkü aq müteahhidi, mimarı, mühendisi 1 milyon liraya ev satmayı bilirken 300 lira yalıtım masrafı yapmayı bilmiyor. Dildo parası olarak kenara atıyor.
erkek erkeğe sevişiyorlardır. kadın olsa sesi çıkmazdı garibimin.
şemsiye sesleri diye okudum amk. yanlış okumada yardım resmen.
2 ayda biten apartmanlardan ne beklenirdi ki. normal olandır.
iş ış bildiren kelimeler karşılıklı yapılan işlerdir.
Demekki sevişmek coop olarak yapılıyor.
Bugünlük bu kadar türkçe yeter.
iki komşu dairenin duvarları arasına en az 5 cm 'lik strafor konmasının önemini ortaya koyan gerçek bir olaydır.
bakkal manav müteahit olup ev yaparsa,bırak o sesi, wc deki osuruk sesi bile yan evin salonundan duyulur.
"neden benim evden gelmiyor lan bu sesler?!" diye kişinin kendine kızgın bir şekilde sorup atarlanmasına sebep olan seslerdir.
Karşılıklı atışmalara sebebiyet verebilir. iyi olan kazansın dedirtir.
Benim başıma gelmiş olaydır Ahmet gel gel muhabbet var demiştim hatta.
üniversitedeyken bir yaz gecesi camlar açık oturuyorum. saat de olmuş 2-3. ulan bir ses geliyor ah ah diye sonra arada bir şap şap falan anlam veremedim başta. sonra ses artmaya başlayıp şap şaplar ritme dönüşünce olayı fark edip cama doğru sokuldum. site tarzı bir yerde oturuyoruz o zaman. lan baktım karşı binada(yaklaşık 20-25 mt mesafe var) bir pencere açık. sese odaklandım ordan geliyor bariz. sonra ritmi ve süreyi fark edince elemanı içimden tebrik ettim. bu mevzu birçok gece de tekrar edince arkadaşlarla bayağı makara dönmüştü. sevişirsin anlarız da camı açıp altında sevişerek bütün siteyi inletmenin anlamı ne ki acaba? olan var olmayan var o saatte.

t:enteresan seslerdir.
bende gıcıklığına banyoda musluğu açıyorum .
Keşke bende sevişebilsem dedirtir. Sevişmek candır...
bunların sesleri bize geliyorsa yoksa bizimki de mi... diye bir düşünce alır gider seni desemde inanmayın benim evde bi ben olunca çıt çıkmıyor.
yan evden hiç işitmediğim sestir zeytinlide rock festivalinde işi abartan arkadaşlar bunu yarışmasını yapıyolardı çadırlardan kapışıyolardı.