bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  yanında, yanı başında uykuya dalmış olan sevgilidir. sanaysa bu gece hiçbir şekilde uyku yoktur artık. sabah ezanını beklersin bir an önce gün başlasın hava aydınlansın. hayatın karmaşasına atasın ki kendini unutabilesin aklını kurcalayan her türlü zırvalığı. geceden uyuyamayacağını anladığın an başlarsın böyle saçma sapan takılmaya, sözlükte yazmaya. gir uyu işte yarin koynuna dimi yok olmaz ne demek. daha ne düşünceler saracak aklını ne fırtınalar kopacak içinde. 03.00 sigarası beklenecek sözlükte. dur bak daha neler olacak. onun senin hakkında düşündüğü her şeyi senin bilmen ve onun hala sana bilmiyormuşsun gibi davranması ne üzücü. salak yerine konmanın farklı bir halindedir o an insan. ne sıkıcı onun için buraya gelip onun sırtını dönüp uyuması. artık bir şeylerin monotonlaşması ve onun bunu fark etmemesi. önemli değil aslında burada aşık olan o değil. hiçbir zaman evlenemeyecek ve sevişmelerin artık içi boş kof olduğu dönemleri yaşayacak olan sen ve o. ne acı verici bir taraf için. diğeriyse çoktan uykuya dalmış bile.
  4 -1 ... depommesdeterre
 2. 2.
  bazen horlar.
  3 -1 ... alfred
 3. 3.
  gün aydınlanana kadar kendini izletecek olan sevgilidir.
  3 -2 ... tam35izmir
 4. 4.
  Bir sevgilinin gorulmek istenen en guzel halidir.
  1 ... asosyaalgens
 5. 5.
  onu melek gibi uyurken izlediğin anda osurmasıyla berbat bir hal alacak durumdur.
  2 -1 ... ismene
 6. 6.
  yanında olmadığı zamanlarda seni uyutmasından çok daha iyidir. uyusun efendim, bırakın. ne zaman isterse o zaman uyansın. uyuyan güzel olarak kalsın gözünüzün önünde.
  ... otuz subat
 7. 7.
  eğer yanımda uyuyacak sevgilim olur ise en tatlı ve masum halini gördüğüm, kalbimi okşayan bakışlarının yerini öpülesi yanaklara bırakmış tek insandır.
  1 ... lonelyaya
 8. 8.
  dünyanın en tatlı , en masum varlığıdır.
  ... bldrcn
 9. 9.
  dünyanın en güzel şeysidir. hele bir de kollarının arasında uyuyorsa tadından yenmez. o güzelliği izlemek sonsuza kadar sürdürmek gelir içten. güneş hiç doğmasın istersin zaten güneşin kollarının arsındadır. çok güzeldir be sözlük. sadece sarılıp yatmak bile yeter sevdicekle, illa cinsel bir şeyler olmasına gerek yok. onu izlemenin verdiği haz yeter de artar bile.
  bir şey olur yataktan kalkmak istersin ama yapmazsın. sırf kollarının arsındaki rahatsız olmasın diye. gerekirse uyanana kadar beklersin, uyanmayacağını bilsen de yine beklersin yine beklersin. keyiflidir o bekleme, bal tadındadır. o beklemeyi bile özlersin kimi zaman hatta çoğu zaman.
  onun sıcaklığı ısıtır içini; yakar kül olursun. küllerinden doğar tekrar kül olursun ama yine de kalkamazsın o yataktan. bağlı hissedersin kendini oraya; görmediğin ama hissettiğin bir bağ. raharsız etmez ama seni.
  edit: keşke yanım dolu olsaydıda bunları yazmasaydım.

  Epey sonrasının editi: bunu ben mi yazmışım la?
  1 ... bigbadtrip
 10. 10.
  surata eblek bir gülümseme yerleştiren sevgilidir. hemen burnu boynuna gömüp sarılmak gerekir. tabi uyandırmadan... bunun daha güzeli ise şudur:

  (bkz: göğsünde uyuyan sevgili)
  ... atreyusomac