1. 1.
  *

  yanına oturduğunuzda sizi hayattan bezdiren, burda olmasam da dünyanın bir ucunda olsam keşke dedirten, sıkıntıdan patlatan tiplerdir.
  1 ... kursunkalem
 2. 2.
  otobüslerde çiftkişilik koltuğa yayıla yayıla oturan tiplerdir. lan ibine bacaklarını kapasan ölür müsün? yanındakini hiç mi düşünmezsin?
  1 -1 ... ankarakarakedisi
 3. 3.
  derste bayan hocanın ayak bileklerinden dünyanın fantazisini çıkaran tiplerdir. sürekli eli çükündedir ve kafa hep 'ah ulan şunu bi köşeye sıkıştırsam' fikrindedir. korkutur adamı. zira ibre 240dadır.

  oylama sonrası edit: evet bu bir oylama sonrası edit olup kısa süre içinde yok olacaktır. ama buna eksi vereni merak ettim. sen misin lan erkan?
  1 -1 ... nikim yok benim
 4. 4.
  yaz sıcağında bir hafta yıkanmayıp leş gibi ter kokan tiplerdir, zaten yanlarına oturmak için sağlam bir mide gerekir.
  1 ... kursunkalem
 5. 5.
  konusurken tukuren tiplerdir.
  1 ... bepanthol
 6. 6.
  kötü fıkra anlatan tiplerdir.
  ... ucuncayir666
 7. 7.
  kendini yanında rahatsız hissedeceğin ve bi fırsatını bulsan kaçmak isteyeceğin tiplerdir. En önde giden numuneleri, çok konuşan, geveze yahut masaya yapışmış vaziyette tüm vücudunu tabağa kalkan yaparak oturup yemek yiyenlerdir. (bkz: sofraya göğsünü,kollarını ve suratını sabitlemek)
  ... andalucianprincesa
 8. 8.
  yanına oturduğunda konuyu ne yapıp edip musluk ve su tesisatına getiren Musin amcadır.
  ... yanardoner
 9. 9.
  müzik dinlerken (otobüs, minibüs, servis vb.de) car car konuşanların yanına oturulmamalıdır. oturulursa şu olaylar zinciri birbirini takip eder;
  konuşamadan yapamamasi , konuşmayınca da iyicene boka sarıp kulaklığı istemesi, naziklikten kıramaması ve pasif dinleyici olunması, zaten tek kulaklıktan gelen sesin bu bokuna bokuna konuşan insanın sesiyle iyicene duyulamaması, sinir olunması, içten içten "bir siktirgit denmesi" ama siktirip gitmemesi, bir de üstüne üstlük "ay ne güzel muhabbet ettik" demesi, "hep biz konuşalım senle böyle" demesi de ayrı bir rezillik olması, eve gelince hava almak için camı açması ve o camdan atlanması...
  ... aegyptopithecus
 10. 10.
  yalancılar ve sürekli kendinden bahsedenler.
  1 ... cyqne