bugün

1 hafta önce stokta iken verdiğim siparişi hala temin etmeye çalışan site. hayatımda ilk kez bir internet alışverişinden bu kadar midem bulandı. uzak durun etrafınızdakileri uzak tutun. bir isvicreli bilim insani nın da dediği gibi çinden isteyin daha kısa sürede gelir.
Edit: siparişin 15. Gününde ürün stokta olmadığından siparişi iptal ettiler. Alışveriş yapmayın yapana da mani olun.
Tamamen sahtekar bir site. Alınan ürünler öyle iyi filan değildir. 6 ay gitmeden elinizde kalır. Ayrıca değiştirme filan da zor olur.

Söyle bir şey var: ucuz etin yahnisi yenilmez.
Ödemeyi Pazartesi sabah geçiyorsunuz Salı günü ödemeyi alındı gösteriyorlar sonra işlemler başlatılıyor. 5 iş günü içinde "kargoya verilecek" diyor.

Kardeşim çinden gemiyle getirtiyorsunuz galiba.
Sabah ödeme yapılır. En geç öğleden sonra ödeme alındı görünür(havale yaptığım için o da) ertesi gün kargolarsın ürünü. Eğer tedarik etmen gerekiyorsa ürün varmış gibi koyma siteye. 5 gün belki 7 ben bunu beklemek zorunda değilim.

Ama ürünlerin ucuz olması beni cezbediyor herhalde 4. kez bu tuzağa düştüm bir daha almayı düşünmüyorum. Koray Spor'da da güzel ürünler var olmadı ordan yada Deichmann'dan alıcam.
Bıkıp usanmadan reklam ve tanıtımlarını yazmiş oldugum site.