1. 1.
  bu yıl türkiye' de 9 ilde yapılması dü$ünülen üniversiteler arasında yer alan üniversite.
  2 ... realoqus
 2. 2.
  rektörü M. Niyazi ERUSLU'dur.
  -1 ... arabaciarabayatasget
 3. 3.
  2008 yılında Uludağ Üniversitesi'nden ayrılarak kurulmuş olan üniversitedir. Türkiye'de tek ve dünyada 75 üniversitede bulunan Polimer Mühendisliği bölümünün bulunduğu üniversitedir.
  1 ... maynax91
 4. 4.
  Ayrıca enerji sistemleri mühendisliğini de bünyesinde bulundurmaktadır. ilk öğrenci alımı 2009'da olmuştur. 2010-2011 yılında kimya ve proses mühendisliği açılacaktır. Ardından yine Türkiyede bir ilk olan kağıt mühendisliği açılması planlanmaktadır.
  ... silverquasar
 5. 5.
  Kısacası sadece çevresindeki yurtlarda kampüs ortamı olan onunda tam olmayan çeşitli sosyal alanlara yeltenen ve başaramayan ilginçliklerle dolu safronyolu gibi bir mağaradan bozma caddede olan güzidemsi yer . . .
  1 ... nayyab
 6. 6.
  kampüs yapımı için tigem arazisi sonunda alınmıştır.arazi ellerinden alınmadan kampüs inşaat ının başlaması 4 gözle beklenmektedir.
  1 ... ozgurlugubidir
 7. 7.
  sosyal bilimler enstitüsünü bir marketin üzerine açarak bizleri şoka sokmuş yurdum üniversitesi
  bır de giriş kapısında fidanlar yerleşkesi yazmıyor mu tee allahım
  dip not:fidanlar marketin adı oluyor
  1 ... evraka
 8. 8.
  resim gibi logosu olan üniversite.

  yalova üniversitesi
  1 ... worldisblack
 9. 9.
  inanmazdım bir gün, benim memleketimin de üniversitesi olacak ama.. oldu. bizim zamanımızda anadolu lisesi bile yoktu, sokağında oturuyor olduğum liseden mezun olmuştum.
  1 -1 ... walter klemmer
 10. 10.
  sosyal bilimler enstitüsü fidanların üst katında, hazırlık fakültesi karizma avm'nin üst katında, myo ve iibf safranyolu cehenneminde, mühendislik fakültesi (şimdilik) çınarcık yolu üzerinde kiralanmış ufak bir binada olan üniversitedir. muhtemelen seneye mühendislik fakültesine sığamayacağımız için çare olarak tigem arazisinde ki ahırlarda ders işleyeceğiz. bu espri değil, tamamen gerçektir. hocaların da çoğu -hatta tamamı- cemaatçidir. polimer mühendisliği de sadece bu üniversitede vardır, güzel bölümdür. ha unutmadan, üniversite yetkilileri, kampüsün olmamasını şu şekilde açıklar : ' bizim üniversitemiz şehir kampüs esasına dayalıdır. ' ?! der ve noktayı koyarım .
  ... mao nixon