bugün

kendine aşık olmaktır, geçmiş olsun...aramıza hoş geldiniz...
http://yerustundennotlar....rler/bilim/bilimpage.html (yazının linki)

görsel
Süreklilik arz ediyorsa tabii ki de hastalıktır. Herkes için zaman zaman bi süre yalnız kalmayı istemek normal fakat evrimsel yapımız gereği sosyal bir hayvanız sonuçta, insan her zaman bir gruba dahil olmak ister. Kendini bi yere ait hissetmemek bunalım hali yaratır. Daha düne kadar aile demek her şeydi aile klanından, kulübesinden vs ayrılan birinin işi çok zordu. Devletlerin eğitim sistemlerini geliştirmesiyle imkan bulan, bireyin bi meslek sahibi olup kimseye ihtiyacı olmadan ayakta durabildiği bu sistem; çok çok çok yeni bir zamandan beri yaygın.
O yüzden, kalabalıklar içerisinde yalnız hissetmek tarzı romantikliklerinizi böyle bir mevzuyla alakalı sanmayın amk hastalık mı diyo bi de heee hastalık hastasın sen hadi bakalım git dağ başında yaşa yalnız başına teknoloji de olmadan kaç gün dayanabiliyosun.
bilmezler yalnız yaşamayanlar,
nasıl korku verir sessizlik insana;
insan nasıl konuşur kendisiyle;
nasıl koşar aynalara,
bir cana hasret,
bilmezler..
der orhan veli. ama insan yalnızlığa alışınca zevk almaya başlıyor, çıkamıyor kolay kolay kabuğundan. bu yüzden hastalık değildir.
görsel
görsel
yalnızlık insanı içten içe kemiren,onu düşünceleriyle fazlasıyla baş başa kalmasına sebep olan, fazla kullanımı kesinlikle tavsiye edilmeyen bir ilaçtır kimi zaman; kimi zamansa onu istemesen bile ondan kaçamayacağın bir zehirdir aslında... (dikkat bağımlılık yapabilir!!!)

yalnızlık hastalık değil ilaçtır.
Yalnizligima iyi gelecek beni mutlu edecek biri olsa zaten bu halde olmam. Ne düşüncem önemli ne de duygularım değerli bunları görünce yalnız olarak hayatıma devam etmem benim yararıma oluyor.
güncel Önemli Başlıklar