bugün

yalnızlığı çok dar açıdan değerlendirmek olur bu. oysa 'güya' sevgilisi olan bir çok yalnız insan bulabilirim etrafımda. etrafı insanlarla dolu yalnız insanlar da gösterebilirim. bunun dışında sevgilisi olmayan, hatta etrafında doğru düzgün insan olmayan ama yalnız da olmayan insanlar da gösterebilirim. yalnızlık ve yalnız olmamak ruhla ilintili bir şeydir. fiziki bir şey değildir. insanın ruhuna ortak olabilmek de öyle her sevgiliye nasip olacak bir şey değildir. aslına bakarsanız bir çok erkek arkadaş/kız arkadaş karşısındaki insan için fiziki bir olaydır. ruhi bütünlüğü yakalayan çok az insan vardır. bu yüzden insanlar tutkularının, heveslerinin adına aşk deyip sonra da ona 'bitti' diyorlar. aşk denilen şeyin bitmesi mümkün değil.
yalnızlık insanın içinde yaşadığıdır. kalabalıkta, sevgiliyle her şekilde hissedilebilir yalnızlık.
gerçekten hatadır. sevgilin yoksa ailen var arkadaşların var.
dogru önermedir. arkadaşlarına olur olmadık mesajlar alamazsın. ailenden birini saat başı arayıp sohbet edemezsin. sevgili böyle anlarda devreye girer.
büyük yanılgı, daimi mutsuzluğun garanti belgesi mahiyetinde, hatalı bir inanıştır. asla ve asla yalnızlık bedensel bir olgu olmamıştır, insan denen canlı ise hatta ve katta bu gerçekten geçen bir yolun varlığından haberdar bile değildir. istisnalar elbette vardır, ancak resmin tamamına bakınca, ademoğlu "monster ball" filminde ki o meşhur, dünyanın en acıklı seks sahnesinde ki bayanın aradığı tarzda bir mutluluk arayışında olduğu görülecektir.
yanlış önermedir, ben dedemin, bir başkası köpeğinin veya kedisinin yokluğuna da bağlayabilir çünkü.
yanlıştır.

her boku sevgiliye indirgemeyin.

ben yalnızım çünkü evden çıkasım yok.
aşk anlamında yalnızlık çekiyordur amk bir boku da doğru anlayıp açın şu başlıkları.
yalnızlığı bağlamaya bağlamak gibi. bağlamayı bırakıp gitara mı başlasam napsam? bağlamayla kız düşüremedim hiç gitara düşer belki amk.
Ailen ve arkadaşların varsa yalnız değilsindir.