bugün

Yalnızlığın ise bazı krizleri vardır. Onca rahatlıktan ve esneklikten sonra bir gün ansızın gark eder ve bu gün genellikle zaten zor bir gün olur ve mantığı devre dışı edebilir. Doğaldır lakin akla zıttır. Sakince düşünmek ölümü, yaşamı, yapılacakları, devam ettiğini, kendini kandırmayı.. çıkılmaz yapmaz bu krizi.

Yalnızlık tamamen insana göre değildir ama mantıksız sosyallikler de hiç insana göre değildir ve bunların krizleri daha büyüktür. insana biraz baht lazım.

(bkz: yalnız kalabilmeli)
Seneler önce mr robot izlerken ana karakterin neyse adı işte geceleri kriz geçirip köşesine kıvrılıp sabahladığını görünce bu ne sikim iş lan demiştim.

insan yaşayınca anlıyor gerçekten o eleman gibi uyuşturucuya bulaşmadığıma şükretmek lazım sanırım.
Bıktım lan sizden bir yalnız bırakın artık.
Yaşanır ve biten kriz. Çokta şey etmemek gerek. Alışıyor insan.
başlık güncellendi. tekrar göz atın.
Sonra niye sözlüktesin..
Kimseden bir şey beklemeyeceğinizi ve yalnız olduğunuzu kabullenerek kurtabileceğiniz durum.
sosyal bir hayvan olan insan türünün, kendi türünden bir canlı ile uzun süre etkileşimde bulunmaması sonucu ortaya çıkan durum.

-biraz bekleyeyim, geçer şimdi.

edit: ahali benim bir önerim var: yarın herkes sprey boya alsın, yaşadığımız şehrin duvarlarının anasını sikelim. saçma salak şeyler yazalım etrafa.

sonra da burda paylaşırız. katılım durumuna göre başlatacağım bu etkinliğimizi.

evet, kimler sikelim diyor ?