bugün

Bilecik'te basima gelebilecek en iyi ihtimalli hadise.

Simdilik yalniz yasama kismini layikiyle yerine getiriyorum. Sira yalniz olmekte... kaldi ki bu gidisle surpriz de olmayacak gibi.

2 hafta evvel is icin geldim buraya. 2 haftaliginaydi once, sonra firma 1 hafta daha uzatti. Tam bitiyo falan derken bugun gelen haberle 1 ay kalmam gerektigi soylendi.

3 haftadir tek basima bir otel odasinda kaliyorum. Gecenlerde odamin bulundugu kattaki diger odalarda kalanlar otelden ayrildi. Bugun oteldeki diger 3 musteri de ayriliyor. Ilk basta odada yalnizdim. Sonra katta yalniz kaldim. Simdi de otelde yalnizim. Yakinda tum sehir beni birakip giderse sasirmam.

Bilecik'i bana kitleyip kacma derdinde misiniz ne ayaksiniz lan?!
Kedileriyle sessizce ölmektir...
korkutucu son ....
yalnız yaşayarak, yalnız ve mutlu ölmektir o.
bir garip ölmüş diyeler
üçgünden sonra duyalar
soğuk su ile yuyalar
şöyle garip bencileyin .

yanlız yaşayan ,yanlız ölen bu ümmetin kahramanlarından eba zer e selamlar olsun .
Aslında bu devirde olması muhtemel olan durumlardan birisidir. Aşka olan güven neredeyse hiç kalmadı. insanlar evliliğe mantıksal bakıyorlar. Sevenler sevdasında bencil davranıyorlar. Güzel bir söz var, "uzak tutun benden devrin aşklarını, ben gerekirse yalnızda yaşlanırım." durumu özetler nitelikte.
tek göz odada tombik efes şişelerle ölmektir.
With all the love we give, all the love we hide
who will bury us when we die?

Genellikle gay kardeşlerin başına gelen elim durum.
50 sene sonraki durumum sanırım. belki 50 sene bile yaşamam.
muhtemelen ölmeden önce hayatı tek başına geçirdiği için büyük pişmanlık duyar ve cebindeki bozuk paraları harcayamadan ölür.
Sonsuz aci icinde kimse icin uzulmemektir.
güncel Önemli Başlıklar