bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Keyifsiz yemekler. Bos sessizliktir, ozenle hazirlanan koca bir tencere yemekten bir tabak alip doyduktan sonra iki gun daha ayni yemegi yiyip kalani gerisin geri dokmektir.
  1 -1 ... kum saatinin pili
 2. 2.
  insana kendini kesfettirir, sinirlarini ogretir. yeri gelir iyi ki yanimda kimse yok ozgurum dersin, hayatinin merkezinde yalnizca kendin olmaktan mutlu olursun yeri gelir evde seni bekleyen kimse olmadigi icin en sevdigin yer okul olur. e mecbur yemek yapmayi ogrneirsin, kendi evinde yemekleri tek kisilik ayarlamaktan aile evinde yemegin dozunu ayarlayamazsin, 4 kisilik olmaz o. yeri gelir pesimistligin dibine vurur lan surda olsem kimse farketmicek dersin. sonra avunursun en azindan titizligim de pasakliligim da kendime dersin. iyi kotu olgunalstirir kisiyi. ayrica beni bile sozluge alistirmistir kendileri.
  6 ... eksiden kactim geldim
 3. 2.
  Lise zamanında bi ara yalnız yaşıyordum televizyona bakıyorken görüntü gitmiş ve ben farketmemişim 10 dk gibi bir süre öyle boş ekrana bakmışım anlayacağınız.insanı sürekli farklı alemlere götüren bi hal yalnızlık sakıncalı biraz.
  1 ... hukuklandiniz
 4. 3.
  Suan istedigim hede. Ihtiyacim var...
  ... zepboy