bugün

başı sıkışan arkadaşlar ve işten gelen aramalar dışında telefonum çalmıyor ulan. zaten hiç bilmediğimiz bir şehre geldik bütün eşimiz dostumuz çok uzaklarda kaldı.. kaybedenler kulübündeki kadıköyün beti eleman gibi hissediyorum kendimi..
acilen etrafındaki insanları değiştirmesi gereken kişidir. doğru çevreyi bulana kadar yalnız hissetmeye devam etse de, o insanlarla olduğundaki kadar yalnızlık koymayacaktır.
bir gönüle hitap edemeden
güzeli sevemeden
mezarımı derin kazın.
yalnız ölüp gideceğim.
Kardeş kalabalığın içinde yanlız olmayı iyi bilirim. Fakat bu benim tercihmdir. Gereksiz muhabetten hoşlanmam. Saçma ilişkiler beni bozar. Yalan dolabı sevmem.

Bu durumu okadar benimsedimki. Garipler mezarlığı bile şirin gözükmeye başladı. Tabi insan bu tercihi durduk yere yapmıyor. Yaşadıklarından sonra ne kadar az insan okadar az problem. Şöyle biraz vakit geçtikten sonra Muğla'da bir magra bulup orada yaşayacağım. Yada terkedilmiş bir köy bulup orada kalacağım.
Kişinin Kalabalık bir ortamda olması yalnız olmadığı anlamına gelmez. Bazen yanında bir sürü insan olur ama hiçbirisi seni anlamadığından, sana yakın olmadığından ya da sen onlara yakın olmadığından kendini yalnız hissedersin. Senin yanında olmasını istediğin insan yanında olmadıktan sonra istediği kadar kalabalık olsun arkadaş çevren, ne farkeder ki?
Bazen insanlarla suratımda yapmacık bir tebessümle konuşurken, içimden yalnızım ben tutun elimden diye şarkı söylüyorum. Ama kimseler duymuyor sadece duvarlar ağlıyor...
herkes uyuyo ondandır.
Düpedüz yalnızlık.
çok yalniz hissediyorum sözlük.

bu kadar maskelinin arasında tek kaldım. bi tarafım kırık. kaç defa kandırdılar bu garibi, kaç oyuna geldim.

bana nasıl davranırlarsa, ahirette de, dünyada da aynısını görsünler.
kendi kendine tribe girmektir.
Depresyondayım sinyalini veren kişi.
yalnız olmanın kötü bir şey olmadığını anlayamayan insanların sürekli yaptığı saçma kuruntu.
sıkıntı zamanlarında olan şeydir.
basit bir ergen söylemidir.
(bkz: o zaman yalnızsınız efenim)*
Kendisi populer olan ve Annesi onunla ilgilenmez ise, genellikle disi olan Kisilerdir.
gerçekten yalnız olmakdır.
Bulunduğu ortamda, farklı duygular hissettiği kendini tam anlamıyla ifade etmediği için kişinin girdiği bunalım.
kalabalıkların içinde yalnızlık; en fenası.
Tek düşüncemdi ve sevgilimin Benim Olmadığı Tek Cevaptı.
Binlerce dost olunca zor zamanlarda kime gidebilecegini bilmemek.
kalabalık içinde de yanlız kalınabileceği, kişinin kendini yanlız hissedebileceğidir.
ergenlik çağında kendini gösterir. kişi toplumca anlaşılmadığı kanaatine varır. ergenlikten çıkınca da bazı bünyelerde devam eder. sürekli isyan halindedir bu durumu yaşadıklarını ileri süren insanlar. oysa bunu gerçekten ta içinde hissedenler çekilir köşelerine usulca izlerler hayatı, dahil olamadıkları hayatı. bunun farkındalarsa sıkılırlar kendilerinden bazen ve nereye kadar bu yalnızlık diyerekten ufak çaplı girişimlerde bulunurlar ve o an anlarlar ki buraya kadardır bu yalnızlık, herkes yalnızdır işte. ne gerek vardır mağarasından çıkmasına insanın.
aradığınız dostlukları bulamamaktır, kalabalıkların içinde...

(bkz: kalabaligin icinde yalniz kalmak/#2324302)
söze gerek kalmadan derdini anlatacak birini bulamadığın anlarda hissedilir.
aşık olmak istemektir. *