1. 9530.
    Allah'a mahsus olan şey.
    -1 ... napacukk
  2. 9529.
    Yaş ilerledikçe etrafında kimse kalmıyor sakalındaki ufak beyazlıkları nikotin sararmalarını daha net fark ediyorsun tanrı ile aran daha da berbatlaşıyor cebinde 1 paket sigara ile bir banka oturup yaşıtın olan çiftleri izliyorsun dostları izliyorsun ne kadar kaçsan da o yalnızlık buluyor seni vuruyor suratına depresyona giriyorsun hiç dışarı çıkasın gelmiyor içten olan şiirler yazıyorsun dostların kağıdın kalemin sigaran oluyor ailen daha önemli bir hal alıyor.
    2 ... uzuntekel2000
  3. 9528.
    Kişinin bir başına kalması durumu. Bazen bunu kendisi seçer, bazen de şartlar bunu gerektirir.
    ... tibberska
  4. 9527.
    Sırları dökülmüş, ruhunda sökük, Boynu bükük bir ayna. Kendi kendine söylenmiş; Öyle bir yalnızlık ki, Ben bile kendimden kaçmışım sanki.
    4 -1 ... serenity painted death
  5. 9526.
    bazen yalnızlığı da paylaşacak birine ihtiyacı olur insanın.
    ... mavi gozlu kizlari severim
  6. 9525.
    Yalniz degilim ya.. buzdolabi var, masa var, koltuk var. Aa tv var. Acayim da izleyeyim.
    ... karantinadabunaldim
  7. 9524.
    kıymetini bilmiyorlar bunun. çok değerlidir hem de çok.
    2 ... modus kerler
  8. 9523.
    bir dönem o kadar çok alışıp sevmiştim ki, sevmişim ki yalnızlığımı, azıcıkta olsa koptum ve özlüyorum. özlediğimi geç farkettim. ve saçmaladım. son zamanlarda olan olayların tek mantıklı açıklaması bu olabilir.
    ... cccxxxccc
  9. 9522.
    yalnızlık

Yabancı da sensin, ev sahibi de. Hem bir uzaylısın hem de bir uzay yolcusu. Evrende sadece kendinle, kendi içinde koca bir Evrende.
    8 -1 ... serenity painted death
  10. 9521.
    Ne onunla ne de onsuz olmuyor. Ama arzum onunla yapabilmeyi başarabilmek, onunla eksiksiz hissedebilmek. Aşka da inanıyorum ama onu istemiyorum. Bağlanmak istemiyorum. Her yerde bilinçaltımıza işleniyor ilişkiler, romantizm bu da yalnızlığımızı sorgulamamıza yol açıyor ama inanıyorum bir gün tam bir dirayete kavuşacağım bu konuda.
    6 -2 ... mavizamanlar