bugün

kimi zaman iyi kimi zaman da sıkıcı olabilecek durum.
bir kere yalnız kalındımı hayatı boyunca yalnızlık ne demekmiş anlar insan.yalnızlık paylaşılmaz.
ilk zamanlar cok guzel gelır yalnızlık, somurtarak evinde oturmanın rahatlıgını yasarsın bu zamana kadar neden hep bırılerı vardı kı hayatımda dıye aklından gecırır hayatının gerı kalanında da yalnız gecırecegın gunlerı hayal edersın. biraz zaman gecer eve geldıgınde ıcerden birinin kapıyı acıp sana hosgeldın demesını ıstersın, duvarlar en iyi arkadasın olur dertlesırsın onunla, uyumak ıstersın kı yarın cabuk gelsın. zaman gecmez hayal kurarsın bol bol, evıne gelen ınsana gıtme dersın ama bir bakmıssın gitmiştir.
allah a mahsus olduğu iddia edilen ama bazı insanlarda da görülebilen hadise.
god is only..god and lisaa(kurtlar vadisi)
Yalnızlık çaresizliktir.
Ne çok insanlar vardır yalnız olduğunun farkına varmazlar. Çünki etraflarında yalancı bi kalabalık vardır. O kalabalığın içinde yalnız yaşarlar ve günü gelince yine yalnız ölürler.
Kimileri de vardır ki kalabalık içinde yalnız hissederler.Tüm gün uğraşacakları işleri , güçleri ve arkadaşları vardır.Onlarla vakit öldürürler.Her daim yalnızdır ama hissetmezler. Ta ki evde herkes yattığı vakit kendi başına kalır ve düşünürler.Şu vakitte kimi arayabilirim diye?rehberini açar ve bi tane dahi isim bulamaz.Ta ki "z" harfine gelene kadar.
Kimseye inanmaz bu kişi.Kendinden başka.yalnızlığın çaresini ağlamak da arar önce.ilk başlarda iyi de gelir.Bi hafta idare eder.Daha sonraki buhran daha sıkıcıdır.Ağlamak istediği halde ağlıyamaz.Zaten kimseyi arayamaz.Annesini uyandıramaz.Kardeşiyle konuşamaz. Abisi zaten anlamaz.Bu kişiye dünyadaki her duygu sahte gelmeye başlar daha sonraları.Aşka inanmaz olur.Duyguya inanmaz.Tek dostu yalnızlık olmuştur onun.
Sigaranın dumanıyla dertleşir.Kendini yalnız hissetmemek için gece 12 lere kadar çalışır. Evlenir tabi.Ama hala yalnızdır.Yalnız olmadığı yatağında.Sevişir karısıyla ama yalnız başına.
bir ile sıfır arasındaki farktır. *
birinin sizi sevebilme ihtimalini sevdiğinizde başınıza gelebilecek durum.
eflatun 'hayatta önemli olan en fazla şeye sahip olmak degıl en az şeye ihtiyac duymaktır' derken yalnızlıktan ilham almış olsa gerek.
(bkz: yalnızlık paylaşılmaz)
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.