1. 1.
    gereksiz bir dünyada gereksizce kendine sığınmış birinin, dört duvar arasında yaşadığı , bağımlılık yapan bir harekettir.
    3 ... shockfierce
  2. 2.
    bir insana aşık olmaktan daha az acıtır insanı aslında...
    5 ... kendimihissedemiyorum
  3. 3.
    etrafındaki insanların aptallıklarından, salak saçma konuşmalarından, boş beleş işlerle uğraşıp kafa sikmelerindense tercih edilen durum .
    4 ... sule i omrum sonuyor
  4. 4.
    birine çok aşık olduktan sonra dili yanan kişinin seçtiği yöntemdir. sütten ağzı yanıp sütlü mamülleri hiç tüketmemektir.
    1 ... ekshimtrak
  5. 5.
    belli bir süre iyi idare eder sizi, kaprisini çekeceğim biri yok hesap vereceğim biri yok ona buna karışan biri yok. zaman geçtikçe aşık olunacak şey hakkında yanlış seçim yaptığınızı anlarsınız. geç kalmamak ümidiyle.
    1 ... tugbanin
  6. 6.
    aşık olacak bişey bulamayan insanların uydurması.
    ... pickurusu
  7. 7.
    "...aşk da zaten iki yalnızın ortak bir yalnızlıkta buluşmasıdır, dedi. 'aşık olun, gösterin birbirinize yalnızlıklarınızı. nasılsa ayrılık insanın tek kişilik yalnızlığını özlemesi'..."

(bkz: bana bir şeyhler oluyor)
    3 ... euzerque
  8. 8.
    badakizmin yılmaz savunucularının hayat felsefesi.
    ... otep shamaya
  9. 9.
    "Çocukken iki kişi oturduğumuz kapı eşiğine, tek başıma zor sığıyorum şimdi... Büyüdükçe insan yanlız mı kalıyor ne!!..."(Sunay Akın)
    cümlesini aklıma getiren girdi...
    3 ... adby
  10. 10.
    çevresindeki insanlardan bir beklentisi kalmayanların ellerinde kalan tek çözüm noktası.
    1 ... mendoza