1. 1.
    yalnızlığa, kimsesiz hissetmeye, sevgisiz, aşksız, heyecansız kalmışlığa çarelerdir.
    2 ... yaraticilikyoksunlugumunicmali
  2. 2.
    bir kere yakanıza yapıştı mı o yalnızlık, bir daha bırakmaz. en azından bende öyle oldu.
    1 ... kimseyi cekemeyen adam
  3. 3.
    Alışmak?
    ... tecrubekonusuyor
  4. 4.
    gripin'in 5 yıl önce bulduklarını iddia ettiği sorunsal sorunsalı. söyleseydiniz de biz de öğrenseydik dedirtiyor.
    1 ... uinen
  5. 5.
    kabbulenmekten başka çözümler olması gerekir. çaresi olması lazım. "üşürsen yelek giy" kadar basit gelmiyor bu. "insan içine karış" desen zaten insan içinden çıkılmıyor, okulda olsun, işte olsun. ama neden düşmüyor bu yalnızlık. ya da diğer taraftan sorarsak: neden yeni arkadaşlar edinilemiyor? alt düzey arkadaşdan sevgiliye kadar.
    1 ... yaraticilikyoksunlugumunicmali
  6. 6.
    Uzun zamandır yalnızım, üzerinde çalışıyorum eğer çaresini bulursam size de söylerim.
    7 ... roza shanina
  7. 7.
    Zevk almasını biliniz. Seviniz yalnızlığınızı. Hatta isim koyunuz ona. Onu içselleştirerek ve onunla barışarak ancak bir çare bulunur.
    5 -1 ... eyra
  8. 8.
    hayali sevgili. ki bu takdirde şizofren olmuş olursunuz.
    1 ... deveran i dem
  9. 9.
    bir başka yalnızı bulmaktır.
    2 ... monk of monkmountain
  10. 10.
    uzun süre yalnız kalmak, çok sağlıklı da olsan gerçekten psikolojisini bozuyor insanın. bir ara ciddi hasar veriyordum kendime dedim sen ne yapıyorsun aq. uzakta da olsalar arkadaşların yanına gidip vakit geçirmeye başladım, bir şeyler yapıyorduk beraber kendime geldim.
    3 ... hatake kakashi