bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    Ailen ve arkadaşların varsa yalnız değilsindir.
    ... zeki murenin gurur kaynagi
  2. 0.
    yalnızlığı bağlamaya bağlamak gibi. bağlamayı bırakıp gitara mı başlasam napsam? bağlamayla kız düşüremedim hiç gitara düşer belki amk.
    1 -1 ... serefsizimbenimaklimagelmisti
  3. 1.
    sevgili varken yalnız hissetmenin ne demek olduğundan habersiz.
    ne diyelim, deneyimlemesin, çok acıyor çünkü, öyle böyle değil.
    piramidin tepesi ise bir eşin varken yalnız hissetmek, ona zaten can dayanmıyor, boşanıyorsun.
    1 ... akilluslu
  4. 2.
    aşk anlamında yalnızlık çekiyordur amk bir boku da doğru anlayıp açın şu başlıkları.
    -1 ... metalci genc
  5. 3.
    yanlıştır.

her boku sevgiliye indirgemeyin.

ben yalnızım çünkü evden çıkasım yok.
    1 ... yalniz erkek veteriner hekim
  6. 4.
    yanlış önermedir, ben dedemin, bir başkası köpeğinin veya kedisinin yokluğuna da bağlayabilir çünkü.
    ... golge oyunu
  7. 5.
    büyük yanılgı, daimi mutsuzluğun garanti belgesi mahiyetinde, hatalı bir inanıştır. asla ve asla yalnızlık bedensel bir olgu olmamıştır, insan denen canlı ise hatta ve katta bu gerçekten geçen bir yolun varlığından haberdar bile değildir. istisnalar elbette vardır, ancak resmin tamamına bakınca, ademoğlu "monster ball" filminde ki o meşhur, dünyanın en acıklı seks sahnesinde ki bayanın aradığı tarzda bir mutluluk arayışında olduğu görülecektir.
    1 ... yorkin
  8. 6.
    dogru önermedir. arkadaşlarına olur olmadık mesajlar alamazsın. ailenden birini saat başı arayıp sohbet edemezsin. sevgili böyle anlarda devreye girer.
    1 ... epefele
  9. 7.
    her zaman şunu söylerim:
    "insan sevgilisi yoksa yalniz oldugunu dusune dursun.
    bilmesin ki yalnizlik; insanin kendi kendine yaptigi bir devrim."
    1 ... yalancisushi
  10. 8.
    gerçekten hatadır. sevgilin yoksa ailen var arkadaşların var.
    2 ... bakkalinkedisi