1. 1.
  etrafımda örnekleri vardır bu insanların.. yalnız kalmaktansa istemediği birinin yanında durabilir bunlar.. sırf yalnız kalmayayım ayağına bir sürü şebeklik yaparlar..
  1 ... kisskissbangbang
 2. 2.
  Bence muaazzam bir dutum yalnız kalmak. Imparator sensin bi kere, sen keyfin ve kahyasının emrinde her şey. Çok güzel.

  Bir de yanındaki insan faktörü var ki şu yaşıma kadar bir kaç kişi dışında keşke hep beraber olsak, her şeyi beraber yapsak dediğim kimse yok.
  2 ... nammu
 3. 3.
  Hiçbir zaman samimi ilişkiler içine giremeyeceğiniz insan türü. Çünkü bu insanlar sizi arkadaş olarak değil, bağlanabileceği ve ihtiyacı olduğunda yanında bulundurabileceği biri olarak görür. Yani yerinize başkasını koyduğu an onun için artık olmasanız da olur. O yüzden bu tür kişileri asla hayatınızın merkezine koymayın derim.
  5 ... darulmihen
 4. 4.
  bir türlü öğrenemeyen tanımlaması yapmanın çokta doğru olmayacağı başlıktır. yalnızlık bence de bazen ve çoğu zaman iyi gibidir ama yalnız yaşamak apayrı bir şey. ve bu apayrı bir şeyin alışma durumları falan var. ki ne kadar yalnızlık sevilirse sevilsin, ne kadar mecbur kalınırsa kalınsın, yalnız yaşamayı öğrenebilmek herkesin harcı değildir. bu herkesin harcı olmamasının, yalnız yaşayamayanın güçsüz olduğu ile alakası yoktur.
  10 ... en asaletli duygularin adami