1. 1.
    tabii ki dezavntajları da hatrı sayılır derecede vardır ama avantajlarını da saymak gerek şu meşhur yalnız yaşamanın.

öncelikle karışan eden yok özgürsün ... çekeceğin veya seni çekecek bir adam yok rahatsın. istediğin filmi aç istediğin kadar tv de zapping yap daha da rahatsın. evde çıplak gezecek kadar marjinalsin ki bu avantaj mı bilemedim ...
    1 ... oo mastika mastika
  2. 2.
    evde çıplak gezmek, sıçarken şarkı söylemek vb benzeri aktivitelerin yanında eve istediğin zaman istediğin kişi davet etmek en güzelidir.
    1 ... zilchabsent
  3. 3.
    canın o an ne istese yaparsın kesinlikle.
    ... vincent vega fiction
  4. 4.
    liste liste toplasan karşısına herkesinki farklı olan sağlam bir dezavantaj çıkardığın zaman silinip gidecek avantajlardır.
    ... kurt baltasi
  5. 5.
    wc/duş eylemleri sırasında rahatsındır aç kapını.
    istediğinde yemek yaparsın istediğinde dolap karşısında dikilip sonunda aç kalırsın hadi şundan ye bundan ye yada eşeğin bokunu ye diyen birileri peşinde olmaz, baskı yoktur.
    istediğin saatte uyur programına uyan saatte uyanabilirsin, öğrenciysen akşamı bile bulur mis gibi.
    istediğin yerde uyuyakalabilirsin, mekan koltuk önemsiz olmakla birlikte muhtemelen seçenekleri de sınırlıdır zaten, sorun yok yine rahatlık var.
    tv kanalı konusunda kavga edebileceğin kimsen yoktur, bir yandan film izlerken diğer yandan müzik açabilirsin, en sevdiğim eylemdir nedendir bilmem.
    ... azerin
  6. 6.
    verdiği huzur.
    eve gelirim başımı yastığa koyarım ne bir derdim ne bir tasam.
    1 ... strategy
  7. 7.
    istediğin zaman yemek yapmak, bulaşık yıkamak, haylazlık etmek. Koltukta uyuyakalmak da cabası.
    1 ... yagmurkacagi
  8. 8.
    konuşacak birini aradığınızda hic yalnız kalmazsınız 4 duvar ve bir de vatan her zaman size eşlik eder.
    ... yersiz yere yellenen yazar
  9. 9.
    Bütün gün işte çalışıp da geldiğinde evin sessiz sakin olması.

işten geliyorum en az 2 saat hiçbir şey yapmadan kafamı dinliyorum.
    ... ayri sigaralar ayni acilar
  10. 10.
    serseriliktir.bahsettiğim fiziki olarak değil elbette.ruhen.
    1 ... hikmet benol