1. 777.
    Belli bir süre sonra kedilerden medet ummayla sonuçlanır.
    1 ... kedimikim7
  2. 778.
    sorumluluklar getirsede güzel bir eylem.
    1 -2 ... bilgisiz zeki
  3. 779.
    Bazen düşünmüyor değilim. Ama yalnız derken gerçekten yalnız dağ başında tek başıma.
    3 ... defansagelsenize lan
  4. 780.
    haftanın 3-4 günü ofiste yatıyorum ve söylemek istiyorum sorumlulukları yerine getirirseniz muazzam birşey harika ötesi son ses müzikte yemek yapmasından tutun, balkonda kafama göre sigara semaver yada bira yapabiliyorum ha temizlik ve hijyen olmazsa olmaz aklınızda bulunsun.

Birde köyde tek başıma kaldığım zamanlar doğaüstü varlıklar yani cin Peri karabasan felanfok' un beni delirteceğini söylüyorlar inanmayın mantıkla hareket edenlerden uzak duruyorlar şekil a kanıt ben.
    2 ... yazar cizer06
  5. 781.
    korkmak haricinde bi sorun olmaz benim için.
    5 ... yuliasinigir
  6. 782.
    Kolay olduğunu düşünenler için bir süre sonra zor bir durum.
    1 ... vis albastru
  7. 783.
    Yemek yapmayı bilmiyorsanız ilk günden çuvallayacağınız aşikardır. Hazır dışarıdan söylenen yemeklerle birkaç gün idare etmeye çalışılsa da durumun vahim olduğu gerçeği sonradan yüzüne çarpar.
    1 ... yikildim ama kalkicam
  8. 784.
    yaşadığımdır. iyi yanları da var, kötü yanları da var.
    1 ... saldirayterk
  9. 785.
    kafa dinlemektir.
    en rahatı.
    ... meyyus
  10. 786.
    esasında doğuştan yalnızız fakat zaman içerisinde ana baba kardeş, eş, evlat ve dostlar ediniyoruz hayat boyunca... bu hususlarda bizi birilerini düşünmeye itiyor onlar ölünce veya başlarına kötü şeyler gelince hüzünleniyoruz zamanla yaralar iyileşiyor ta ki kendimiz ölene dek bir sirkülasyon şeklinde hayat devam ediyor hep yalnızız farkında değiliz mezara topluca gömülme savaşlarda veya kırımlarda oluyor normalde herkes mezara tek gömülür yalnızız işte daha bunun lamı cimi yok.
    1 ... sicilyadabiryer