1. 1.
  kendinden başka kimsesi olmayan dava adamı.
  12 ... palta
 2. 2.
  ahmet şafak'ın da bir şarkısının ismi.
  8 ... dilamze
 3. 2.
  "Kendi vatanımı savundum. Biz Rusları çağırmadık. Onlar gelip bizim vatanımızı işgal ettiler. Biz savaş istemedik, onlar gelip bizimle savaşmak istediler. Askerlerimizle savaşmak yerine çocuk, kadın ve yaşlı insanları öldürdüler. Sizin, benim hakkımdaki hükmünüz ceza değil mükafattır. Allah'ın bana verdiği ömrü, O'nun yolunda ve kendi vatanıma harcadım. Her şey, Allah'ın elinde. O istediği zaman ben buradan çıkarım. Ben, önce Allah'ın sonra komutanım Cehar Dudayev'in askeriyim. Savaştığım için asla pişman değilim."

  sözlerinin sahibi -yalnız her kurt gibi mukavemet göstererek şahadet şerbetini içip dar-i bekaya kanat açmış- çeçen lider.
  11 ... chazsmyr dhuunyl
 4. 3.
  istihbaratta ve güvenlik kurumlarında, herhangi bir örgütle ya da siyasi bağlantısı olmayan bireysel teröristlere verilen kod' dur.

  En tehlikeli terörist tiplemesi olup yakalanması ya da önceden engellenmesi zordur.

  (bkz: kendinden zuhur diyalektigi)
  3 -3 ... conspirator
 5. 4.
  ahmet şafak'ın seslendirdiği güzel bir şarkıdır. mesajlar bir bir yerine ulaşır, yarası olan gocunur...

  ufak bir açıklama :

  biz böyle görmedik haramı bilmedik eğilmedik bükülmedik
  bu şehirde olmaz terkedip gitmeli, yalnız kurt yenilmemeli.

  evet biz böyle görmedik atamızdan... el açmamıştık hiç kimseye şimdi açtığımız kadar. haram lokma nedir bilmedik, siyasetçiler öğretti...

  ne olursa olsun yalnız kurt yenilmemeli... tutkuyla sevdiğim yalnız ve güzel ülkem türkiye yenilmemeli !
  15 -2 ... onurkul
 6. 5.
  (bkz: rambo)
  1 -3 ... cayyolu
 7. 6.
  chuk norrisin david caradine ile oynadığı, karateli marateli bir filim.. 80 lerde, çocukken pek yayınlanmazdı.. cüneyt arkın ve serdar gökhanın karate namı adı altında, filim yaptıklarını düşününce baya iyiydi o zamanlar .. her zaman ki gibi chuk abimiz kazaba şerifi caradine de kötü adamdı ..
  1 -1 ... portakalll
 8. 7.
  yalnız olan sadece kurt mu? hiç sanmıyorum*
  2 -3 ... ali ata bak
 9. 8.
  kendini yalnız mı hissediyorsun? hiçbir zaman sana ait bir surunun olmayacağını mı dusunuyorsun? yanılıyorsun yalnız kurt. bu arkadaşlık hattı tam sana gore. kutup kurdundan kitap kurduna, buffalo kurdundan kıl kurduna milyonlarca kurt seni hattın diger ucunda bekliyor. tek yapacagın asagıdaki numarayı tuslamak. unutma yalnızlık allaha mahsus

  +uuu uuu
  -ara beni boya beni numaram 49 50
  +uuu uuuuuu
  -5 ... gevsek don lastigi
 10. 9.
  ülkücü tabiri.
  1 -2 ... electronics